2733
2734
عنوان

چه حرفایی و چه چیزایی رو دلتون سنگینی میکنه بیایین خالی کنین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 89 پست
اینکه ابم با مادرشوهرم تو یه جوب نمیره شوهرم هر وقت خانواده اش و می بینه انگار من و نمیشناسه دلم گرف ...

مشکل منو داری ک😕

منم همینم..امشب سر برادرزادش باهام دعوا کرد گفتم از بچه 3ساله ارزشم کمتره؟ گف کمتره😭

منم همین امشب باهاش اتمام حجت کردم گفتم یا طلاق یا مشاوره..من دیگ بااین وضع نمیتونم

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
چون گیر سه پیچ بچه میخواسن منم خودم بچه دوسداشتم گفتم اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم هر ماه خودم از ...

ولکن بابا بگو گرونی نمیخوام آخخخ ک چقد همجیتون پهن وسط دید عموم من ۲ماه اقدام بودم بکسی نگفتم اصلا چرااااااا بگم منم تو دار مرموز نیستم ولی واقعا یجیزایی دیگ نباید گف

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیافمو مسخره کرد حالا خوشگلما....... سپردمش به خدا ابرومو جلو شوهرم برد  بلاخره شوهرم با خودش ...

از حسودیو پستی ماهم معلم داشتیم تو صورت همه میگفت تو خوشگلی فلانی تو زشتی فلانی من خیلی ناراحت میشدم

انگار لال میشم بعدا یادم میاد باید چی میگفتم اونجا

کم کم شروع کن و مطالعه ات ببر بالا

با مشاوره و روانشناس صحبت کن

حرف دیگران و چه .. باید بزاری کنار

تو باید بتونی باید

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728
2740
اره دیگ من ندونسم مادر شوهرم به همه میگه خیلی سادس

آخه مادرشوهر مگ رازداره؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
چون گیر سه پیچ بچه میخواسن منم خودم بچه دوسداشتم گفتم اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم هر ماه خودم از ...

اینطوری استرس میگری الکی یه بهونه جور کن بگو از اقدام خارج شدم بزار هر فکری هم میخوان بکنن به درررک

منم وقتی جاریم و میبینم .خیلی خوش شانسه از هههههههههههههههمه لحاظ.  هرر چی هرچی.

تازه این یکیشه😥

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اسی توهم بگو بزار کرونا بره؟بعد اقدام میکنم تواین کرونا چه جور برم هی سنو وازمایش و....بیمارستان و...

بگو فعلن دیگه نمیخاییم وجلوگیری میکنیم به همین راحتی.....چهل حدیث کسا بخون واسه بچه اشالله خدا بهت میده دکتر هم برو

من دوسال منتظر بودم ونشد یه بار دکتر رفتم با یه بسته قرص باردارشدم