2737
2734
اره گلم

اها یادم نیست ببخشید 

مرسی😇💙

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم عجولی و دلت پاکه  ظاهرت هم در حد معمولی هست

درست

ب عشقم میرسم خوشبخت مبشم؟

اگ اره خانوادم مخالفتی نمیکنن چندوقت طول میکشه؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2731
درست ب عشقم میرسم خوشبخت مبشم؟ اگ اره خانوادم مخالفتی نمیکنن چندوقت طول میکشه؟

اره فقط باید تلاش زیادی کنی ، همیشه تویی که تلاش واسه زندگیتون میکنی یجورایی عشقش بعد یه مدت کمرنگ میشه بهت 

خوانوادت هم موافق هستن اگر شرایطش باشه به زودی

2738
اره فقط باید تلاش زیادی کنی ، همیشه تویی که تلاش واسه زندگیتون میکنی یجورایی عشقش بعد یه مدت کمرنگ م ...

واقعاا؟

دوسم داره؟

راجبم چ فکری میکنه؟

کی میاد جلو؟ کی اشتی میکنم باهاش قهرم امشب قهر کردم:/

واقعاا؟ دوسم داره؟ راجبم چ فکری میکنه؟ کی میاد جلو؟ کی اشتی میکنم باهاش قهرم امشب قهر کردم:/

الان خیلی دوست داره ولی بعد از مدتها که از ازواجتون بگذره سرد میشه 

به احتمال زیاد سه روز دیگه میاد جلو 

احساس میکنه که خیلی ادم ضعیف و ساده لوح هستی

2706