2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که امسال هم خریدامو دارم پارچه میخرم زن داداشم یکی یکی برام میدوزه خیلی به صرفه تره پارچه خریدم ...

والا خوب من خواهر شوهرم اینقد پروعه چیز میاره میدوزم پولم نمیده...شوهرم میگه اشکال نداره گناه داره دستش تنگه

جاوید عشق مامان
2728
من که امسال هم خریدامو دارم پارچه میخرم زن داداشم یکی یکی برام میدوزه خیلی به صرفه تره پارچه خریدم ...

راستش من اصلا قیمت ها دستم نیست خریدای عیدم نمیدونم اومده یانه ولی اینستا واقعا بعضی چیزاش ارزونه نمیدونم جنسشونم خوب هست یانه!

والا خوب من خواهر شوهرم اینقد پروعه چیز میاره میدوزم پولم نمیده...شوهرم میگه اشکال نداره گناه داره د ...

نه خدایی من فقط اگه شلواری کوتاه کنه برام پولشو برنمیداره هرکاری کنم

تا حالا نشده چیزی بدوزه برام و پولشو ندم

حالا کمتر از بقیه برام حساب میکنه ولی مفتی هرگز

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2740

اصلا سوال خوبی نیست هر کس با توجه به بودجه و درامدش خرج میکنه حالا میان میگن مانتو ۶۰۰ تومنی اونی که تو ۲۰۰ تومنیش مونده دلش میشکنه لطفا ادامه ندید

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
راستش من اصلا قیمت ها دستم نیست خریدای عیدم نمیدونم اومده یانه ولی اینستا واقعا بعضی چیزاش ارزونه نم ...

اگر خیاط خوب و قیمنت مناسب میشناسی برو پارچه بگیر

زن داداش خودم که خیاطه میگه پرچه نسبت به ببثیه چیزها زیاد گرون نشده

من برای شلوار پارچه خریدم یک قواره اش رو 55تومن جنس خوبم هست کرپ مازراتی

نه خدایی من فقط اگه شلواری کوتاه کنه برام پولشو برنمیداره هرکاری کنم تا حالا نشده چیزی بدوزه برام و ...

من مفتی برا مادر خودمم کار نکرده بودم به عمرم ولی این خانواده شوهر خیلی پروعن یه دختر عمو داره تامنو تو مهمونی میبینه یه پارچه ای چیزی از کیفش درمیاره اینو برام میبری هرچیم محل نمیدم و انجام نمیدم از رونمیرن

جاوید عشق مامان
خوب هالیدی اصلا در حد برند نیست. شلوار برند بکم خوب در حد تانی هیلفیگر و اینا که راحت میره تو مایه ه ...

قربونت شما شلوار تو خونگی ها که لباس فروشی های معمولی دارن رو حساب کن نه شلوار 200 300 تومنی

اصلا سوال خوبی نیست هر کس با توجه به بودجه و درامدش خرج میکنه حالا میان میگن مانتو ۶۰۰ تومنی اونی که ...

وااا چه ربطی داره خب مشخصه که هرکس نسبت به بودجش خرج میکنه!!

نباید که با همدیگه خودمونو مقایسه کنیم

اگه اینطور باشه راجع به بچه خونه و شوهر و غذا هم نباید اینجا حرف زد چون دلشون میشکنه یه عده!!!

2706