2737
2739
اخه اونام همین ان، حالا ۵۰ تومن ارزونتر فوقش. تازه با کیفیت داغون

والا ما شلوار تو خونه میخریم 70 تومن تا یکسالم مثل چی کار میکنه برامون

شما احتمالا محلتون زیادی لاکچری قیمته

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اونام همین ان، حالا ۵۰ تومن ارزونتر فوقش. تازه با کیفیت داغون

واقعا اینقدر داغون شده قیمتا؟؟

اخه من چندین وقته قیمت هیچی رو ندارم ولی ظاهرا اینستا زیاد گرون نشده اجناس عید ولی کیفیت رو خدا داند

وااا چه ربطی داره خب مشخصه که هرکس نسبت به بودجش خرج میکنه!! نباید که با همدیگه خودمونو مقایسه کنیم ...

پس دلیلی نداره بپرسی وقتی قیمت یه کیلو گوشت از این سر شهر تا اون سر شهر متفاوته خرج لباسا علاوه بر بودجه به قیمتای اون شهرم ربط داره

یعنی به طور کلی میخوام بگم قیمت حدودی دستت نمیاد چون متفاوته باید خودت بری بازار ببینی چه خبره 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2728
پس دلیلی نداره بپرسی وقتی قیمت یه کیلو گوشت از این سر شهر تا اون سر شهر متفاوته خرج لباسا علاوه بر ب ...

من پرسیدم چون میخواستم حدودی دستم بیاد.گفتم که خیلی وقته بازار نرفتم. اولشم گفتم معمولی میپوشم و با حقوق پنج تومن اینا خرید میکنم!!

والا ما شلوار تو خونه میخریم 70 تومن تا یکسالم مثل چی کار میکنه برامون شما احتمالا محلتون زیادی لاک ...

والا من چند وقت پیش اومدم و یکم خرید کردم.قیمتا اینایی بود که کفتم. باز هم میگم اینی که ن گفتم حد پایین نبود، از نظر خودم متوسط، اینو در جواب استارتر گفتم که گفت همه اینا نهایت میشه ۱۲۰۰، ۱۳۰۰. گفتم این نهایتش نیست یقینا

والا من چند وقت پیش اومدم و یکم خرید کردم.قیمتا اینایی بود که کفتم. باز هم میگم اینی که ن گفتم حد پا ...

عزیزم سمت ما هم که البته تهران هستیم با نهایت 1500 میشه اینارو خرید

البته قبول دارم منطقه با منطقه قیمتا فرق میکنه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2738