2737
2734
عنوان

بیاین ی چیز عجیب تعریف کنم🙄😕

335 بازدید | 24 پست

همسرم ی همکار داره ک ب قول خودش مامانش رفته پیش دعا نویس براش ی دعایی نوشتن ک هروقت کسی اذیتش کرد توی کارش گره بیفته🙄حالا فکر کنم خودش اینو انداخته تو دهن بقیه🤔یا مثلا استاد همسرم خروسو میکشته خونشو‌میمالیده ب در و دیوار مخل کارشون تا توی کارشون موفق بشن😢🤭فکر نکنین اینایی ک گفتم ادمای عادی ای هستن،اتفاقا جزو قشرهای خیلی بالای جامعه ن

من فکر میکردم طلسم و دعا فقط مال نی نی سایته🥺😳

شما هم دور و برتون دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه طوری‌گفتی نی نی سایت

کلا با خاک یکسان کردی  😬

خب اینجا هم از همه قشرها هستن دیگه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

اره من یه دوست دارم ک معتقد هست 2تا جاری هاش همش دعا و طلسم مینویسن ک اینو بدبخت کنند درصورتی ک خودش هم زیاد میره پیش رمال و اینا

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2738

از اولیه ترسیدم😂😂😂😂

اره همیشه هست

منم شنیدم هر وقت ماشینی خونه ای میخرن یا بچه ای دنیا میاد مرغی گوسفندی قربونی میکنن بعد گوشتو میده بقیه یا برای ماشین خون رو به یکی از لاستیکا میکشن

ما خودمونم شاید انجام بدیم ولی تاحالا کم ندیدم

تو فامیل دورمون یکی هست فوق العاده پولدار فوق العاده، فقط عتیقه میخره و خونشون پر عتیقه است، بعد یک مدت خانم و اقا خونه دعوا میکنند بی دلیل، سر موضوع های مسخره، هر زوجی میرفته خونشون با هم قهر میکردن، تا اینکه میرن پیش دعا نویس میگه تو خونتون یک عتیقه است مال فلان سال که فلان روز خریدید، توش یک دعاس که باید فلان مدل باطلش کنید ، اینا هم همین کارارو میکنند و دعا رو پیدا میکنن، 

2706