2733
2734
بعد چه مدت خوب شد؟ چیا میخوردی؟ آره فردا نوبت داره  از بس گریه کردم خوده پسرمم نگام میکرد گری ...

هرچیزی که شیر یا شیرخشک توش بود نمیخوردن حتی بسکوییتا و کیکا بیرونی که توش شیر خشک بود نمیخوردم دوغ ماست بستنی پنیر پیتزا گوشت گاو اینارو نمیخوردم 10 ماهگی خوب شد ولی من محض احتیاط یه سال هیچی نخوردم

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من فقط مرغ و سیب زمینی میخوردفققققط خیلی روزای بدی بود ولی باید تلاش کنی تا دستت بیاد ببین هر ...

من پسرم ۴۰روزش بود اسهال شد ک با آزمایش مشخص شد ب پروتئین گاوی حساسه یکی دوبارم اونموقع خون دیدم هرچیزی ک پروتئین گاوی داشته باشه لب نمیزنم حتی تخم مرغ وآجیل ووووووچندروزه ماهی وحبوباتم قطع کردم حالا تعجبمه این خون از چیه

بخدا من رژیم سختی گرفتم خودمم تعجب کردم ک یهو اسهال شد تعداد دفعش کم شده بود ک دیدم خون دفع کرد الان ...

اگه به چیزی شک داری یه چند روز حذفش کن ببین خوب میشه سوپ بده بهش سیب و هویج و بپز پوره ابکی درست کن براش

2728

بعدهم ببین گریه نداره به عنوان ادمی که ته این قضیه رو در اوردمو بره خودم دکتری شدم تو ایین  قضیه بهت میگم فقط رعایت کن باید دستت بیاد که چه جوریه ما اوایل توی همون برنجش چون شیر نمیختیم برای مزه دار شدنش یه تیکه به یا سیب منداختیم خوش مزه بشه اوایل اصلا واکنش نشون نداد ولی بعدا ریخت بیرون همون موقع حذف کردیم

اگه به چیزی شک داری یه چند روز حذفش کن ببین خوب میشه سوپ بده بهش سیب و هویج و بپز پوره ابکی درست کن ...

ب همین برنجه شک دارم وشیرخشک آل ۱۱۰چون شنیدم بر پایه شیرگاوه

دوستم گفت ممکنه یوقت پپتی حساسیت بده شکم ب این شیرخشکم رفت

ب همین برنجه شک دارم وشیرخشک آل ۱۱۰چون شنیدم بر پایه شیرگاوه دوستم گفت ممکنه یوقت پپتی حساسیت بده ش ...

اگه خودت شیر میدی دیگه چرا شیر خشک میدی

2740

نصف راهو رفتی تا یک سالگی اروم اروم خود به خود خیلی کم میشه تا به مرور حذف میشه اصلا نگران نباش،ولی حالا این شیرو به دکترش پیشنهاد بده اگه اوکی داد حتما بگیر این هم به خواهر من حیلی کمک کرد حتی بعضی وقتا که ناپرهیزی میکردیم و به بچه دزدکی یه ذره چیز ممنوع میدادیم این ششیرو میدادیم میشست میبرد

هرچیزی که شیر یا شیرخشک توش بود نمیخوردن حتی بسکوییتا و کیکا بیرونی که توش شیر خشک بود نمیخوردم دوغ ...

والا من خییییلی بیشتر از اینا رو نمیخورم حتی عسل ومعزیجات وکنجدوسویا وماکارانی وخیلی دیگه چیزا

بعدهم ببین گریه نداره به عنوان ادمی که ته این قضیه رو در اوردمو بره خودم دکتری شدم تو ایین  قضی ...

دست خودم نیست 

عزیزم خواهرت بعد چندوقت خوب شد؟الان میتونه همچی بخوره یا بازم حساسه؟

من پسرم ۴۰روزش بود اسهال شد ک با آزمایش مشخص شد ب پروتئین گاوی حساسه یکی دوبارم اونموقع خون دیدم هرچ ...

ببین الان یکی گفت سوپ که هویج داشته باشه عزیز من هویج خودش رنگدانه داره و باعث حساسیته که

والا من خییییلی بیشتر از اینا رو نمیخورم حتی عسل ومعزیجات وکنجدوسویا وماکارانی وخیلی دیگه چیزا

ماکارونی و سویا و ماهی ربطی ندارن عسل گرمه نخور کنجدم حساسیت زاست ولی نمیدونم رو شیر اثر داره یا نه تخم مرغ برا بعضیا حساسیت داره وا سه بعصیا نه من میخوردم

اگه خودت شیر میدی دیگه چرا شیر خشک میدی

دکترگفت این شیرخشکو بده اگه تا ۱۰روز دیگه اسهالش خوب نشد باید شیرتو قطع کنی اسهالش بهتر شده بود نمیدونم چرا خون دفع کرد یهو

2706