2737
2739
عنوان

کیا بچشون شیطونه بیان

84 بازدید | 13 پست

بچم 7ماهشه از در و دیوار بالا می ره و وایمیسته  ، مدام هم در حال چهار دست و پا رفتنه 

از کت و کول افتادم   شماها چیکار می کنین؟  

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزار راه بیفتههههه 

ادم میخواد بشینه گریه کنه دیگه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

فکر کردم راهکار داری بابا😢😢😢هیچی باید بسوزی وبسازی برو خدارو شاکر باش که اولا سالمه ثانیا تپلی نیست مثل پسر من شب که میخوابم بخوابما از درد دستو پا خوابم نمیبره ولی از ترس اینکه الان صبح میشه باید بیدارشم دنبالش بدوام زود میخوابم

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2738
بزار راه بیفتههههه  ادم میخواد بشینه گریه کنه دیگه

نگوووو   الانم سرپا میشه   ولی نمی شینه

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
فکر کردم راهکار داری بابا😢😢😢هیچی باید بسوزی وبسازی برو خدارو شاکر باش که اولا سالمه ثانیا تپلی نی ...

😁  چندوقتشه  نوزاد بود هم اینطوری بود ؟

😁  چندوقتشه  نوزاد بود هم اینطوری بود ؟

بله. باردار بودم سونوی همه بیست دقیقه طول میکشید واسه من یه ساعتو بیست دقیقه دکتر میگفت خانوم اصلا نمیمونه یع جا ببینم چی به چیه دارم نگاه میکنم سریع برمیگرده سروته میشه  هم ورجه ورجه میکنه هم سرعتش زیاده احتمال خطا هست مجبورم طولش بدم 

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........