2733
2739
😭😭بریدیم دیگه همسرمم داغونه همه موهامون تو این چند ماهه سفید شد

عزیزم ناامید نباش تا خدا هست امید و زدگی هم هست چرا به حرف این دکترا ناامید شدی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

والا ب ماهم گفتن طبیعی باردار نمیشیم،اما خدا خواست واسمونو طبیعی شدیم،توکلت بخدا باشه،

اگه تهران یا کرج هستی بگو یه دکتر بهت معرفی کنم،بعد خدا اونه،

منم سه جلسه رفتم پیششو باردار شدم،اصلا باورم نمیشد وقتی بی بیم بعد سه سال مثبت شد،دکتر هندیه،تو گوگل سرچش کنی میبینی همه ازش راضین،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلتون چیه عزیزم البته اگ دوسداری بگو

اسپرم نامزدم ضعیفه پنجاه پنجاهه ممکنه حل شه 

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2740
😭😭بریدیم دیگه همسرمم داغونه همه موهامون تو این چند ماهه سفید شد

چرا خب مشکلتون چیه که تا این حد ناامید کردن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ولی من همش میگم صلاحه فلانه ولی یه جاهایی واقعا کم میارم من عاشق بچه ام 😔😔

همه دوس دارن غریزیه ولی یوقتا نمیشه ،البته  الان ناباروری تو ایران صفر شده تقریبن ، مرکز ناباروری برید انشالا خدا بهتون بچه میده