2737
2734
نه  اتفاقا اوایل ازدواج بچه نمیخواستیم جلو گیزی هم میکردیم

الهی ایشاالله باردار بشی یه معجزه‌ بشه واست دعا میکنم خودمم درحسرت بچه ام تنبلی دارم الان دوسال تو اقدامم باردار نشدم میدونم چی میکشی خیلی سخته قشنگ درکت میکنم من وقتی بچه میبنم  بغض ام میگیره واقعا سخته 

الهی ایشاالله باردار بشی یه معجزه‌ بشه واست دعا میکنم خودمم درحسرت بچه ام تنبلی دارم الان دوسال تو ا ...

بچه داییم تازه به دنیا اومده میبینمشاز ناراحتی دق مرگ میشم بخدا منم دلم میخواد خب چیکار کنم ادمم منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه داییم تازه به دنیا اومده میبینمشاز ناراحتی دق مرگ میشم بخدا منم دلم میخواد خب چیکار کنم ادمم منم

خدا معجزه کنه برات بحق حضرت زهرا🌷🌷 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2740
من چی بگم ۸ساله تمام ذخیره تخمدانم با آی وی اف وداروهای تحریک از بین رفته بازم رفتم تو سیکل کاشت ...

عزیزم منم قراره برم تو سیکل ای وی اف ولی بدرستی زیاد اطلاعاتی ندارم میشه یکم راهنماییم کنید چنتا سوال داشتم

خدایا مرسی بابت فندق تودلیم میشه ی صلوات بفرسی سالم بچموبغل بگیرم    
عزیزم منم قراره برم تو سیکل ای وی اف ولی بدرستی زیاد اطلاعاتی ندارم میشه یکم راهنماییم کنید چنتا سوا ...

بفرمایید از من بپرسید اگه بدونم جواب میدم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
پس کیو ویزیت میکنه

گفتم که بیخودی نیایی چون پشت تلفنم مشکلتو میپرسه بگی همسرم میگه برو مرکز درمان ناباروری 

مشکلات جدی تخمدان و اینا و اینکه حتی اگر شوهرت اسپرم کم و کم تحرکم داشته باشه کاملا به بارداری امیدوارت میکنه 

۲۲۳۶۴۶۱۴ شماره مطبش 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
بله

جواب گرفتین عزیزم ؟؟هفته دیگه ب امید خدا قراره بریم واسه فیریز اسپرم ولی اطلاعی ندارم چجوری انجام میشه شنیدم میگن امپول باید بزنه شوهرم واسه شوهرشما چجور بود

خدایا مرسی بابت فندق تودلیم میشه ی صلوات بفرسی سالم بچموبغل بگیرم