2737
2734
عنوان

بهترین جمله ای ک وصفتون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 55 پست
اره بخاطر همین چون همیشه تو خانواده ام با محبت باهم صحبت کردیم من خودم عادتم شده که با اطرافیانم با ...

دقیقا گاهی اوقات محبت توی رفتار ادماست

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکوران زمستان دریافتم که درمن تابستانی شکست ناپذیر وجوددارد

عزیزای من شعر یا متن زیبا نه جمله ی زیبا ک بهتون گفتن بعضی از دوستان یه سطر یا شعر مینویسند

2728
نمیزارن فامیل هام ولی آهنگ های دارم که خودم خوندم و مولودیشو نوشتم که نمی تونم بخونم

بسیار صدای زیبایی داری الان صداتون از تایپیکتون شنیدم بنطر من حیفه استعدادتون هدر بشه گلم

ببخشیدکه درتاپیکتون مشارکت کردیم    

نه عزیزم منظوری از حرفم‌نداشتم گلم فقط میخوام جملات خوب درمورد خودمون رو باهم شریک بشیم شما قدم رو چشم من گذاشتید از اینکع نظر دادید گلم

2740
من خوش حال شدم از صدام خوشتون آمد 

خیلی خوشم اومد واقعا احساس میکردم دارم به صدای یه خواننده گوش میکردم لذت بردم بنظر من ک استعداد دارید گلم خداکنه این استعداد رو ازش استفاده کنی 

وای دراین حد دوست داشتی حالا کدومو گوش کردی که اینقدر دوست داری

اونی ک باران خونده بود اگه اشتباه نکنم اره خیلی دوست داشتم من ک حتی صداتون رو ذخیره کردم و حتی میتونم چندبار گوش بدم چرا ک نه 

شوهرم اوایل عقدجوگرفتش،گفت تمام دنیاروبریزم زیرپات،کمه برات!😂 هنوزم هروقت خریدیاکاری داشته باشم به ...

جو نگرفته بودش حتما لیاقت این جمله رو داشتی گلم