2737
2739
عنوان

راز زیبایی یه خانوم

1522 بازدید | 45 پست

خانوما میشه بیاید یکم از راز زیبایی چهره و اندامتون بگید؟؟؟؟؟؟من اعتماد ب نفسم خیلیییی پاییینه ارایشم خیلی بلد نیستم یعنی وقتی ارایش میکنم بدتر خراب میکنم خودمو😂😂😂در ضمن تو لباس خریدنمم زیاد ماهر نیستم میشه بیاید کمک کنید یکممم 

آنکِه اَز دُشمَن بَرایِ مَن خَبَر آوَردِه بود،پیشِ دُشمَن هَم یَقیناً غِیبَتَم را کَردِه بود☕️🍩🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ورزش حرفه ای

پوست و مو سالم 

البته ژنتیک هم دخیله 

مثلاً من موهام فوق العاده پر و خوش حالته،ارث از ماما بزرگم بردم

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
مو سالم و براق  پوست صاف  بوی خوش  استایل شیک و ساده

چجوری اخه چیزی استفاده میکنی؟

آنکِه اَز دُشمَن بَرایِ مَن خَبَر آوَردِه بود،پیشِ دُشمَن هَم یَقیناً غِیبَتَم را کَردِه بود☕️🍩🖤
2738
ورزش حرفه ای پوست و مو سالم  البته ژنتیک هم دخیله  مثلاً من موهام فوق العاده پر و خوش ح ...

منم موهای پر و حالت داری دارم تنها مشکل بزرگمم باخودم پوستمه😕

راز خاصی ک نداره . ولی خب میتونی کرم یا سرم های پوستی بزنی ب پوستت ک بهتر بشه . ب دندونات برسی . ماس ...

میشه اگه چیزی رو ک واسه پوست استفاده کردی خوبه معرفی کنی عزیزم؟

خب برو دکتر پوست پوستت چه مشکلی داره؟

کلا رنگ پوستم سبزس ک خیلی اذیتم میکنه این مسعله باعث شده اعتمااد ب نفسمو از دستم بدم چون طرف شوهرم همهخخ پوست سفید دارن و اینکه صورتم پوستش صاف نیس جای جوش داره اما مهمترینش همین رنگشه😔

میشه اگه چیزی رو ک واسه پوست استفاده کردی خوبه معرفی کنی عزیزم؟

سرم ویتامین سی مدیلن خوبه

کرم ابرسان سیچِر و پریم خوبن

تونر سیگل خوبه کرم دور چشم سینره خوبه 

فیس واش پریم 

روغن سیاه دانه واسه مو و ابرو . ارگان و نارگیل

من اینا همه رو استفاده میکنم همشن خوبه . 

2706