2737
2734
عنوان

خودکشی

675 بازدید | 87 پست

امشب خیلی حرفارو شنیدم خیلی چیزارو تحمل کردم ‌‌... من دیگه نمیکشم خستم از این زندگی . خستم از این همه نا امیدی . گناه من چه بود ک ناخواسته خیلی کارا شد خیلی اتفاقا افتاد . من خستم از این بی محبتی خانوادم ک باعث شد یه زره محبت برام تبدیل بشه به عقده . خستم از این همه بی کسی ‌ . راهنماییم کنید چجوری خودمو خلاص کنم؟ با چی خودمو بکشم؟ دیگه تحمل این زندگیو ندارم تحمل ادمایی ک‌با دخالت کردنشون خوشیامو ازم گرفتن . 😔کاش میمردم . کاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صبر کن عزیزم امید داشته باش،من خیلی سختی کشیدم زندگیو به خودمو دیگران کوفت کردم ۲۳ سالمه ولی ببخشید ری..دم به زندگی خودم ،ولی باز خدا کمک کرده درستش کردم 

توام صبر کن من مطمئنم درست میشه همه چی

2738

مطمئن باش زندگی ۷۰درصد این سایت همینطوره هرکسی ی مشکلی داره ک فک میکنه مشکل خودش بزرگتره منم خیلی وقتا حتی تاچندروز پیش فکرخودکشی بودم اما پشیمون شدم.وقتی خداهست چراناامید بشیم همه چیو بسپار ب خدابهش بگو برات معجزه کنه حالتو خوب کنه دعا بخون امیدوارباش تادرست بشه.

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

عزیزم میفهممت...خییییلی سخته خیییلی😔😔...ولی به این فکر کن  که یه زندگی ۸۰ ۹۰ ساله ارزش داره که به خاطرش ابدیتت رو خراب کنی؟!

چون نامه جرم ما بهم پیچیدند ، بردند به دیوان عمل سنجیدند، بیش ازهمگان گناه ما بود ،ولی ، ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.

ب جهنم که واسه خانوادت مهم نیسی مگه خدا تورو افریده که واسه بقیه مهم باشی؟نخیر تورو افریده تا به هدفات برسی ،خوش گذرونی کنی گور بابای حرف مردم ،هرکی ام قضاوت کنه خودش جوابشو میگیره ب این فکر کن اگه خودکشی کنی خدا میبرتت ی جا و ایندتو بهت نشون میده اینده ای که ارزوشو داشتی و اگر خودکشی نمیکردی بهش میرسیدی پس چشاتو ببند و ب این لحظه فک کن و بعد پر انرژی ادامه بده زندگیو

2706