2737
2734
شما چند سالته؟ نکنه دور از جون دیسک داری؟ من ی ساعت میشینم یا ظرف میشورم میگذرونم

من ۳۴ سالمه

نمیدونم شاید دیسکه

گردنمو بعد ی حدی باید تکیه بدم جایی یا باید دراز بکشم دایم

اوضاع گردنم از کمرم بدتره

منم زیاد سرپا باشم گردنم از پشت میسوزه

گردنمم باعثش کوله پشتیای سنگین زمان مدرسه بود🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۴ سالمه نمیدونم شاید دیسکه گردنمو بعد ی حدی باید تکیه بدم جایی یا باید دراز بکشم دایم اوضاع گ ...

حس میکنم خواهر منی اصلا ....خواهر دوقلووووی خودمممم.

متاسفم ک میگم دیسک داری گردن حالا من راه حل برا مشکلت میگم

2728
خودمم احساس میکنم دیسکه اره اگه راه حلی میدونی بگی  عالی میشه

اول از همه بالش طبی مارک طب و صنعت بخر خیلییی مهمه بالشت 

دوم روزها روزی نیم ساعت دو تا نیم ساعت در روز کیسه آب گرم بذار زیر گردنت 

سوم پماد گیاهی ویشکا برای درد کمر و گردن معجزه میکنه بخر بزن رو گردنت آروم از پایین ب بالا ماساژ بده بعد سشوآر بگیر روش داغ شه تا نیم ساعتم روشو نپوشون ک جذب شه 

زمستون گردنتو با روغن سیاه دانه یا زیتون آروووم ماساژ بده در حد چند ثانیه ک فقط جذب شه ک گرم باشه روسری مربع کن بذار روش هرچی جاش گرمتر بهتر مخصوصا زمستون.

درمان دارویی اگه بچه شیر نمیدی مشکل ومریضی خاصی نداری مواقع درد قرص گاباپنتین شبی یکی 

ویتامین ب یک روزی یکی 

دردت شدید بود سلوکسیب ۱۲ ساعتیی یکی متاکاربامول شش ساعتی 

این دوتا آخری برا مواقع درد شدیده .

این توضیحات برا گردنت .

الان برا کمرتم میگم 

اول از همه بالش طبی مارک طب و صنعت بخر خیلییی مهمه بالشت  دوم روزها روزی نیم ساعت دو تا نیم سا ...

خیلی ممنونم عزیز دلم حتما انجام میدم

درد که نداره کلا ....اذیتش بیشتر خستگیه گردنمه....درد اصلا ندارم

گردنم خیلی زود خسته میشه

مثلا زیاد نمیتونم خم کنم سرمو پایین

انگار قدرت نداره

2738
خودمم احساس میکنم دیسکه اره اگه راه حلی میدونی بگی  عالی میشه

واسه کمرت در درجه اول کمربند کار مارک طب و صنعت بخر صبح ک بیدار میشی ببند برا انجام کارهات شب ها درش بیار .

دوم اینکه خم نشو رو زمین ی چیزی میخوای برداری بشین رو زانو بردار 

زیاد سرپا نباش مثلا یک ساعت کار میکنی نیم ساعت دراز بکش .

من ی پتو دوتا کردم رو زمین میخوابم ب این شکل ک رو پهلو باشی حتمااااا ی بالشتک بین زانوهات بذاری اگه عادتم داری طاق باز بخوابی حتماااا زیر زانوهات بالش بذار ک ستون فقراتت فشار نیاد بهش .

اون داروها برا کمرم صدق میکنه

ویتامین ب یک بی ضرره سه ورق بگیر بخور روزی یکی 

بالش طبی بذاری اینطوری هم بخوابی اونام ک گفتم رعایت کنی خیلییییی بهتر میشی خیالت راحت من چند ساله دارم مراعات میکنم .حتماا تاکید میکنم بالش روطبی کن کمربند کارم بخر .روزم ک استراحت میکنی دراز میکشی حتما رو بالشت من حتی جایی میرم بالشم رو با خودم میبرم خیلی تاثیر داره .

امیدوارم بهتر بشی 

خیلی ممنونم عزیز دلم حتما انجام میدم درد که نداره کلا ....اذیتش بیشتر خستگیه گردنمه....درد اصلا ندا ...

خب چون خفیفه باید مراعاتش رو بکنی منم اوایش میسوخت گردنم درد نداشتم بعدا ک شدیدتر شد دردناکم شد .از الان رعایت کن 

اول آلرژی داشتم شدید شد الان بیخوابی افسرده گی البته خودم میگم افسرده نرفتم دکتر و بی خوابی شدید شبانه روزی ۴ الی ۵ ساعت شاید بخوابم معده ام نابود هست جوری که فکر میکنم دارم میمیرم

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
منم همش حس میکنم ی چیزی تو گلومه دکتر گفت بخاطر رفلاکست اسید معدت زده مری رو زخم کرده هرچی دارو میخو ...

من از ته گلویم تا تو معده ام خشک میشه انگار زخم شده جوری که شبی دو سه بار بلند میشم آب ولرم میخورم منم همیشه میگم یه چیزیم هست دو سال پیش اندو کردم گفت ورم و زخم اثنی عشر داری نمونه برداری کرد اما اونوقت فقط گیر غذایی داشتم الان اون خوب شد این حالت خشکی و زخم عذاب اوره همه اش فکر بد میکنم 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2706