2733
2739
عنوان

باطل سحر و طلسم

356 بازدید | 27 پست

من سالهاست که میدونم و مطمئنم که طلسم شدم پیش هر کی رفتم حتی نشونی های طرف رو هم بهم دادن و میدونم که کی اینکارو کرده حتی دو سه تاشونم اسمشم بهم گفتن و به شدت توی زندگیم از همه جهت مشکل پیدا کردم.حالا اخیرا به شکل عجیبی بیمارم خوبم نشدم تا الان هر روزم به بیماری هام اضافه میشه امروز دوستم گفت یه خانومی هست که خیلی درست میگه با قران نگاه میکنه و بهت میگه بیا زنگ بزن بهش منم دلم گرفته بود زنگ زدم بهش اصلاااااا باورم نمیشه برگشت گفت تمام بیماریت بخاطر سنگینی طلسمته.من هیچی نمیتونم بگم شماره حسابتو بده پولتو برگردونم بهت و پولمو پس داد.انقدرررررر ناراحتم که حد نداره اون خانومه حتی پولمم پس داد.اخه چرا با زندگی من این کارو کرده طرف با پدرم مشکل داشته منو چرا اینجوری اتیش زده من تا کی باید بکشم.هر کارم کردم هر جام رفتم باطل نشده.😔😔😔

لطفا اگر اعتقاد ندارین نمک رو زخم من نپاشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اون خانم کیه منم بزنگم؟  نشانه های طلسمت چیه؟

کل زندگیم بستست نه کارم جور میشه نه ازدواجم جور میشه نه کسی از من خوشش میاد همه از من بدشون میاد با همه رابطم بهم میخوره کلا انگار همه چیزمو ازم گرفتن الانم که بیمار شدم و پدرم درومده 

هرروز قران بخون باصدای بلند برامن معجزه بود طلسم خیلی بد جادو و دعا بهتر باطلشم راحت کدوم شهری؟

من  اکثرا میخوتم‌قران ولی منم‌تلسم شدم .دیگه خسته شدم 

برام دعا کنین
2706