2733
2739
عنوان

💕هربژی کورد 💕 کورده جوانکان ورن

| مشاهده متن کامل بحث + 7336 بازدید | 730 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستیتش ورس دوم یار جنگیه واسم سواله به پایِ دمه دِم مَشَنی دارُ و نَدارِ 

نمیدونم من خودم اینو بلد نیستم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
واقعا؟ واو مرسی گل🤍

ارع 

فادات

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خوا شکر. سلامتیت به‌قوربان

یاخواا هر سلامت بیت دلکم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2738
۶ تمن زیاده ۳ تمن بدید😩اخهه کی اینو باور میکنه تو خونه باشی و این حقوق 

عزیزم چرا باور نمی کنی باید تلاش کنی اینجوری نیست که واسه تو بگی روزی یه ساعت کار کنم شش میلیون دربیاری  باید واقعاً ۲۴ ساعت ۱۰ تا ۱۲ ساعت حداقل  وقتتو بذاری  قدر دو نفر باید کار کنی تا این موقع دربیاد اگر دقت کنید نوشتن ۴۰۰ هزار تومن چرا چون با روزی یک ساعت از این بیشتر نمیتونی دراری 

من خودم دارم کار می کنم دیگه

دیگه میدونم دروغ نیست بعد  اینکه ۶ میلیون داری کل راهداری تا برسی به ۶ میلیون 

باید کلی تلاش کنی کلی مهارت داشته باشی تا تااین شش میلیون دربیاری  این جوری نیست که بری بزنید کلیک  تا ۶ میلیون رو بزنی به جیب 

دخیلی راه داره عزیزم پس خواهشا سریع پیام ما را مسخره نکنید نگو دروغ من اهل حق و ناحق تو  زندگیم اصلا نیستم

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
عزیزم چرا باور نمی کنی باید تلاش کنی اینجوری نیست که واسه تو بگی روزی یه ساعت کار کنم شش میلیون دربی ...

پس اینه اول ۶ ملییون  نیست ولی تااا ما برسیم به ۶ ملیبون اون ۶ ملییون ارزشش میرسه به همین ۴۰۰ هزار 

حالا کارس چیه چطوره توضیحی بدید؟؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
به همچنین عزیزگم

👭❤💖💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706