2737
2734
عنوان

💕هربژی کورد 💕 کورده جوانکان ورن

| مشاهده متن کامل بحث + 7336 بازدید | 730 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🔴طلا به زیر ۱میلیون تومان رسید 🗓99/10/29👇👇 قیمت الان دلار در صرافی کردستان 🔸خرید ۲۱,۳۰۰ و 🔹 ...

براستی ؟ او خبره؟درسته؟

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
امیش پیرانشارم  چن خوشه همشهری پیدا پکی له نی نی سایت دلی دنیام ددنه😂

براستی اره ولا خوشه دنیا چوکیه زور 😂😂

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
2738
درود وه کورد و کورد زوان اون مجری هم به کوردا توهین کرد خیلی بی اصالته اصن هر کی به کوردا حرف ب ...

عزیز دلم خبرو کاملا امشب کانال کوردستان گذاشت که مال چن سال اخیرا و خود دکترم حرف زدن که توهینی نبوده دیگه الله اعلم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
ارومیه بوچی ماله که م

اخه کردستان فکرم کرد عراق دلی کسم بویه خوشبختم

امیش خوشبختم ناوی منیش ناسکه یه ناسکه

به به ناسکه خانم 😍😍🥺🥺🥺🥺🥺

ادی جنابت کوردی چوی 

خزمان زور له وی هه یه بلام امن زور لمیژه نه هاتومه 

مهابادیم بلام پیرانشار خوش تره 

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
براستی ؟ او خبره؟درسته؟

بله قزات کانال شار سنه معتبر داینیاگه

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
الان له مهاباد را هاتموا دعوت کرابوین له ماله خوشکه مردم  امن پیرانشارم

منیش آغاکم پیرانشهری زوریش ناسراوه ولی خوم مهابادیم

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
2706