2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۷۰-۸۰درصد هست

خصوصیاتمو بگو

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
2738
هس

خصوصیاتمو بگو

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
خصوصیاتمو بگو

من حس ششم گاهی قوی و کار میکنه ولی واسه سوالای این مدلی واقعا گیج میشم یا مثلا کسی بپرسه بچه دارمیشم یانه؟ با کی و کی ازدواج میکنم و اینارو نمیتونم جواب بدم.. ولی مثلا امشب ی حسی بهم میگفت مهمون میادبرامون و اومد.

یا رب نظر توبر نگردد
۷۰-۸۰درصد هست

عزیزم خصوصیات ظاهری یا اخلاقی منو میگی

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
از رفتاراش سعی کن بفهمی اخه اینجا که کسی شمارو نمیشناسه

رفتاراش خیلی عاشقانه اس

خیلی محبت میکنه و ابراز علاقه میکنه

ولی خب نمیدونم واسم عجیبه یکی اینهمه بهم ابراز علاقه کنه

وَ خدایی که به شدت کافیست🌼❤
2706