2737
2734
عنوان

کیا این رمانو خوندن؟😍

206 بازدید | 16 پست

من چند سال قبل یه رمان خوندم اسمش یادم رفته و دوست دارم دوباره بخونمش 

یه خلاصه ازش میگم ممنون میشم هر کس میدونه اسمشو بگه

دختر داستان پدرش زنده نیست و مادرش مجدد ازدواج کرده خانواده پدریش از مادرش میگیرنش که عرب هم بودن

یه پسر عمو داشته که همبازیش بوده چند سال ک میگذره پسر عموش نوجون بوده عرق میخوره و توی یه نخلستون به دختری که نامزد یه پسر دیگه بوده تجاوز میکنه 

از اونطرفم داداشای دختره بخاطر اینکه این مسئله رو ننگ میدونستن توی همون نخلستون میکشنش و حمله میکنن به خونه اینا که شما به دخترمون تجاوز کردین باید تقاص پس بدین

خلاصه دختره رو میدن به پسری که نامزدش بهش تجاوز شد

پسره ازدواج ک میکنه زنش ک حامله میشه از ایران میره که درس بخونه 

دختره زایمان زودرس میکنه و میره بیمارستانی که مادرش توی اون کار میکنه

مادرش بچش رو برمیداره و ب اینا میگه بچه مرده

چون دخترش خیلی کوچیک بوده نمیخواسته گرفتار بچه بشه و بعدا میگه داداشته

دختره هم با مادرش خوب نیست کلا 

خلاصهههه 

بعدا داداشش که پسرشه سرطان خون میگیره فک کنم حالا این این دختره و شوهرش که ایران نیست باید بیان ازمایش بدن 

که پسره بعد سالها دختره رو اینجا میبینه و عاشقش میشه و ادامه ماجرا

پانتی بنتی

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پانتی بنتی

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2740
چقد هندي خخخخ

پانتی ۹ سالشه و فرهاد ۱۵ سال.تمام فکرش شب عروسی اینه که کسی ک ب نامزدش تجاوز کرده ۳ دقیقه طول کشیده این باید زیر سه دقیقه انجام بده...وقتی برمیگیرده.اولین چیزی ک از دختره جذبش میشه اندام سکسیشه

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
اولاش خوب بود اخرش چرا اینطور شد  بنظر شما ارزش خوندن داره؟قشنگ؟

من دوس داشتم

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
پانتی ۹ سالشه و فرهاد ۱۵ سال.تمام فکرش شب عروسی اینه که کسی ک ب نامزدش تجاوز کرده ۳ دقیقه طول کشیده ...

من هيچ وقت از اين دري وريا نميخونم 😅

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
اولاش خوب بود اخرش چرا اینطور شد  بنظر شما ارزش خوندن داره؟قشنگ؟

محشرت.پیشنهاد میکنم

پانتی ۹ سالشه و فرهاد ۱۵ سال.تمام فکرش شب عروسی اینه که کسی ک ب نامزدش تجاوز کرده ۳ دقیقه طول کشیده ...

وایییییی خیلی رمانه جالب بود مخصوصا که منم کم سن بودم اون موقع ک خوندمش😂😂😂😂😂

2706