2737
2739
حالت خوب شده امروز چطوری  😘🌷😘

خداروشکر خیلی بهترم به لطف دارو😁😘😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
خداروشکر خیلی بهترم به لطف دارو😁😘😘

الهی شکر بیشتر مراقب باشید 

اونایی که شکلاتی هستن زود خوب میشن خصوصا شکلات تلخ منم عاشقشم 😁😘🌷

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی شکر بیشتر مراقب باشید  اونایی که شکلاتی هستن زود خوب میشن خصوصا شکلات تلخ منم عاشقشم 😁😘 ...

به به 😍🍫🍫

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
به به 😍🍫🍫

آره واقعا خوشمزس

از این پیچ پیچیا ی کیلو سوال کردم ۷۵تومن 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2728
آره واقعا خوشمزس از این پیچ پیچیا ی کیلو سوال کردم ۷۵تومن 

پیچ بیچیا کدومن🤔

پیچ بیچیا کدومن🤔

کوچولو هستن اندازه ی بندانگشت یکم بزرگترن پوسش قهوه‌ای و طلایی رنگه (باراکا)

کوچولو هستن اندازه ی بندانگشت یکم بزرگترن پوسش قهوه‌ای و طلایی رنگه (باراکا)

اها ،عالین😋

اها ،عالین😋

😍خیلی 

2738
https://uupload.ir/files/4dfo_img_۲۰۲۱۰۱۱۸_۲۲۵۹۱۵.jpg

اوممممممممم اینو چطوری درست کردی😍

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
https://uupload.ir/files/suqm_100da895e8c74bf4823f553264881fc9.jpg من از یه نی نی عکس میزارم 

سلام عزیز دلم،امروز دقت کردم تو یکی از تاپیکا دیدم اون نام کاربری که اکثرا تگ کردی این کاربری من نیست،،برای من یه آندرلاین(خط فاصله)داره،اونی که شما تگ کردی دوتا خط فاصله ی ممتد داشت،برا همین اکثرا نمیدیدم صدام زدی  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
سلام عزیز دلم،امروز دقت کردم تو یکی از تاپیکا دیدم اون نام کاربری که اکثرا تگ کردی این کاربری من نیس ...

سلام راستی 🤦‍♀️🤦‍♀️حتما حواسم نبوده🤦‍♀️

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
سلام راستی 🤦‍♀️🤦‍♀️حتما حواسم نبوده🤦‍♀️

فدا سرت  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است