2733
2734

من از اول بارداری این آمپول رو هرشب زدم. 3تا دکتر مجبور شدم عوض کنم که دوتای اولی میگفتن تااخر بارداری بزن امااین آخری میگه هفته ی37قطع کن. 

4تا سقط داشتم

میترسم قطع کنم تو نت ونظرات نوشته تا72ساعت قبل از زایمان باید زده بشه. هر دفعه هم میگم میگه نه قطع کن. چیکارکنم؟ 

کسی اینجوری بوده؟ 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 

قطع نکن دیگه. کامل بزن

من که قطع نکردم تا چند روز بعد زایمان هم باید بزنی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتی دکتر بگو ندارم برای یکماهت بنویسه دارو رو

خودت بزن

اگه سزارینی روز قبل زایمان قطع کن. بعد زایمان تا ده روز بزن

من چون زایمانم زودتر از موعد شد چون ظهرش آمپول زده بودم بیحسی نکردن و بیهوشم کردن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
رفتی دکتر بگو ندارم برای یکماهت بنویسه دارو رو خودت بزن اگه سزارینی روز قبل زایمان قطع کن. بعد زای ...

هردفعه میگم میگه تا 37هفته فقط بزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
تجربه نشون داده نتی ها راست میگن

میترسم قطع نکنم سرخود بزنم مشکلی پیش بیاد😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب بهش بگو ۳تا سقط داشتم مسئولیت با شما...خب خودت چرا همون دکتر اولتو عوض کردی ۳۷هفته چه فرقی یا ۳۹ ...

گفتم بهش. میدونه

بخاطر بیمارستانی که میخواستم زایمان کنم مجبور شدم و دکتر قبلیم درست جواب نمی‌داد. 

این یکی دکتر خوبیه اما همین موضوع باعث استرسمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم قطع نکنم سرخود بزنم مشکلی پیش بیاد😭

چه مشکلی؟ همه تا قبل زایمانشون میزنن البته ماه اخر دُز دارو کمتر میشه. من از ۳۳ هپارین زدم. روزی دوتا

میدونی که حین استفاده از امپول اجازه مسافرت نداری یعنی اصلا نباید با ماشین جایی بری چون خداینکرده اگه تصادف پیش بیاد خونریزی به راحتی بند نمیاد. 

دعاکنین دردام شروع بشه همون37زایمان کنم اینقدر استرس نکشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتم بهش. میدونه بخاطر بیمارستانی که میخواستم زایمان کنم مجبور شدم و دکتر قبلیم درست جواب نمی‌داد.& ...

مسیولیت با اونه چند بار تاکید کن بپرس ازش ۳۷هفته زایمان زودرس داشته باشی ضرر نداره

خدایا شُکرت❤🧿
2706