2733
2739
عنوان

کیا بچشون کم وزن خیلی؟؟

269 بازدید | 29 پست

من دخترم ده ماهشه نزدیک ۷ کیلوعه😔. رفلاکس داره. الان کمتر شده. ولی وزنش با وجودیکه دارو بهش دادیم خوب نبوده هیچ وقت. چهارتا دکتر مثلللللا خوب بردیم که از همه بهتر بودن خیر سرشون اما فایده نداشته. میگن خوب میشه همین. ولی وزنش نگران کنندس برای من. قدش معمولیه اما وزنش نه. شما تجربه ای دارین تو این شرایط؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تغذیه اش خوبه ؟؟

شیر خودت خوبه ؟؟

بهش انواع حریره بده  . بادام فندق و پسته 

فرنی انواع تخم مرغ کبک و بلدرچین .

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
برادر زاده منم همینجوری هس نمیدونیم چیکارش کنیم واقعا

منکه توسل کردم فقط  . دوباره هم قراره ببریمش دکتر. ولی امیدی نیست بهشون. 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2738
دقیقا مثل من من شیر خودم رو میدمش

وزنش چقدره کوچولوت؟ چند وقتشه؟ 

خیلی سخته😭

وزن تولد چقدر بوده؟ پسر منم کم وزن بدنیا اومد.  ۱۷۰۰ وزنشم بود.  الان دو سالش ۱۳ کیلو شده ...

۲۶۵۰ بود وزن تولدش. 

استارتر دارو چی بهش میدی ؟

پنتومید...باکلوفن  هر کدوم ۱ چهارم داخل شیر. قبلا هم پدی لاکت... و یک قطره ضد تهوع بود اسمش یادم رفته . یه مدتم آمپرازول 

2706