2733
2734
عنوان

چجوری پس انداز کنم،هرکاری میکنم هی خرج میشه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 58 پست
یه حساب بازکن پولاتو بریز تو اون کارت...کارتشم بذار یه جایی ک دستت بهش نرسه.مثل صندوق امانات بانک.یا ...

همینکارو میکنم،رمز دوم داره ولی،هی وسوسه میشم چیز میز سفارش میدم هی😅

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترکیدگی وانفجارو خوب اومدی 😂😂😂

والا بقرآن همینطوره

نمیدونم فقط واسه ما اینجوریه یا بقیه هم اره

ما ی بار سال پیش وام گرفتیم خانوادگی

۴۰ میلیون

داشتیم تو جاده میرفتیم یهو دیدیم از کاپوت داره آتیش میاد بالا

تا مرز منفجر شدن رفتیم

محبور شدیم پولو بدیم ی چیزیم بذاریم روش و ماشین بخریم😑

2731
همینکارو میکنم،رمز دوم داره ولی،هی وسوسه میشم چیز میز سفارش میدم هی😅

خب یه حساب دیگه بازکن.کارتمم بذار جایی ک همراه خودت نباشه.رمز دومم نداشته باشه 

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!
2740

شما بازم خوبید میخای دماغتو عمل کنی من نمیتونم پس انداز کنم یه لباس شویی بخرم یعنی ندارم که پس انداز کنم ۵ماهی میشه لباس شوییم خراب شده با کهنه شور لباس میشورم😭😭😭😭😭😭😭😭

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
طلا بگیر حتی شده قفل 

مامانمم همینو میگه،ولی میدونم اگه بگیرم مامانم دیگه نمیزاره بفروشم😑میگه خودم ازت میخرم خودشم ک پول نداره😂

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

منم دوست دارم یاد بگیرم پس انداز حیف بلد نیستم همشم میدم خوراکی یا برا گشت و گذار و اینا خیلی کم میشه لباس بخرم 😔😔😔

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اره واقعا اصلا پس انداز نمیشه تا میای پس انداز کنی ی خرجی میفته رو دستت یهو گاز خراب میشه،یخچال می ...

دقیقااا یکم داشتم خوب پیش میرفتم،یهو هورمونام بهم ریخت جوشام ریخت بیرون

رفتم دکتر زنان دکتر پوست چقدر خرج ازمایشو قرص و کرم کردم

مامانمم همینو میگه،ولی میدونم اگه بگیرم مامانم دیگه نمیزاره بفروشم😑میگه خودم ازت میخرم خودشم ک پول ...

خب نباید بفروشی طلا تو دراز مدت جوابه‌مثلا من میرفتم طلا فروشی میگفتم به اندازه ۵۰۰ تومن طلا بدین با درصد پایین

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها