2737
2739
عنوان

چجوری پس انداز کنم،هرکاری میکنم هی خرج میشه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 58 پست
پس بلند مدته... ما نهایت 12 ماهه میشیم... البته زیاده مبلغ قسطهامون

چقدره؟۱۲ماهه ولی خوبه

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه اینکه ادم لباس نخره ده سال یبار ونون خالی بخوره ودکتر ودندونپزشک نره ولوازم ارایش ۲۰هزار تومنی ب ...

دقیقااا اینجوری میشه😭😭

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2731
اخه در موارد دیگه هم هنینطوریه😂 واسه همین تا پول دستمون میاد دست شوهرمو میگیرم میریم کارتو خالی می ...

اره منم خرج دکتر میکنم اکثرا وقتی پول باشه 😂😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
اگر هدف عمل بینی باشه خب از همه چیز ت بزن دیگه پولات جمع کن براش سفت و محکم . اگر که اراده نداری بده ...

یجوری گفتی،روم اثر کرد😁از این ماه ب بعد یعنی کوفتم نمیخوام بخرم

ولی میدونی خب عید نزدیکه نمیشه😑

2 ماه 1ونیم جمع کردم امروز رفتم 1جفت گوشواره برا نینیم  خریدم

مبارکش باشه عزیززززم😍😍😍

یجوری گفتی،روم اثر کرد😁از این ماه ب بعد یعنی کوفتم نمیخوام بخرم ولی میدونی خب عید نزدیکه نمیشه😑

عید با این کرونا کجا میخای بری همون لباسایی که داری رو بپوش . بزار بینی عمل کنی کلی لباس خوشگل بخر با بینی جدید بپوش 

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
2740
خب یه حساب دیگه بازکن.کارتمم بذار جایی ک همراه خودت نباشه.رمز دومم نداشته باشه 

مررسی عزیزم،😘😘

شما بازم خوبید میخای دماغتو عمل کنی من نمیتونم پس انداز کنم یه لباس شویی بخرم یعنی ندارم که پس انداز ...

نگوووو😭😭😭انشالله زودتر ی فرجی بشه بتونی بخری عزیزم😘😘😘😘😘

خب نباید بفروشی طلا تو دراز مدت جوابه‌مثلا من میرفتم طلا فروشی میگفتم به اندازه ۵۰۰ تومن طلا بدین با ...

خیلی ممنون عزیزم💜

عید با این کرونا کجا میخای بری همون لباسایی که داری رو بپوش . بزار بینی عمل کنی کلی لباس خوشگل بخر ب ...

مرررسی عزیزم،واقعا دیگه چیزی نمیخرم 😁💜💜💜

قلک😄😄😄

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄