2733
2734
عنوان

آموزش آنلاین میکروبلیدینگ!

72 بازدید | 8 پست

دوستان نی نی سایتی عزیز خواهشاً اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید واقعا به کمکتون احتیاج دارم دوستان ،آیا از بین شما عزیزان کشی هست که پیج اینستاگرام یا گروهی بشناسه که به صورت آنلاین آموزش میکروبلیدینگ و ... بدن؟

هدفم اینه اول به صورت آنلاین متد و ریزه کاری و نکته هارو یاد بگیرم بعد برای تابستون ثبت نام کنم و برم حضوری یاد بگیرم!

مرسی برای راهنمایی 🙏💜✨

عزیزم چ کاریه خب اموزشای توی یوتیوب رو نگاه کن تا یکمی باهاش آشنا شی بعد هم بری حضوری یاد بگیری من خودم آموزش دیدم به نظرم آنلاین انقدر خوب نمیتونی یاد بگیری مدل قلم دست گرفتن و خط کشیدن واقعا نیاز به مربی خوب داره

من آکادمی مریم حمزه ای رفتم خودم پشتیبانی دائمی دارن بروزترین روش هارو هم آموزش میدن
خانم حمزه ای خیلی بانوی موفقی هستند من به عنوان یک زن ایرانی بهشون افتخار میکنم و پیجشونو دنبال میکنم و خیلی دوسشون دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آکادمی مریم حمزه ای رفتم خودم پشتیبانی دائمی دارن بروزترین روش هارو هم آموزش میدن....

جدی خیلی تعریفشونو شنیدم  مدرک معتبر هم میدن درسته؟
سالنشون کجاست؟

2731
جدی خیلی تعریفشونو شنیدم  مدرک معتبر هم میدن درسته؟....

به نظر من که بهترینن من اصلا قصد نداشتم آموزش ببینم با مامانم رفتیم سالنشون دیدم چه جو مثبت و شادی چه درآمد خوبی دیگه تصمیم گرفتم یاد بگیرم الان با اینکه تازه کارم اما مشتری دارم تو یه سالن صندلی اجاره کردم
ولی باید خیلی تمرین کنی اما به درآمد برسی دیگه کیف میکنی
شعبه که زیاد دارن اما برای آموزش خودشون بهت میگن که کجا برگزار میشه

2738