2733
2734

من واس خاطردلیل خاصی نیس فقط به این دلیل که الان به این نتیجه رسیدم تنهایی دلچسب تره ولی یخورده دیر رسیدم به این نتیجه چطور میشه تنها بود و خوشبخت بود ؟

هیچ وقت برای من تنهایی دلچسب نبوده . ازدواج من اشتیاه نبود من خودم ادمی نیستم که پسر مردم خوشبخت کنم زودرنج و عصبیم و شوهرم گناه داره و مظلومه حقص زنس مثل من نبود 

نه دلچسب نیس خیلی مواقع پشیمون میشم دوس دارم شرایطو عوض کنم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میشینم فک میکنم 

میگم الان جوونم با دوستام ول میچرخم خوش میگذرونم 

۶۰ سالم شد چیکار کنم؟😐

ناااموسا لایک نکنین....😐خیلی ضدحاله😬تاپیک باحال دیدین منم تگ کنین 😁😁 ممنون میشم اگه ی صلواتم واسه مشکلم بفرستین😘😘
2738

عزیز دلم انسان هیچ موقع نمی تونه تنها باشه و از اجتماع دور باشه هر کاری هم که بکنی نمی شه پس بی خودی سعی نکن تنها باشی شاید اولش راضی باشی ولی بعدا نمی تونی تحمل کنی انسان اینطوریه هیچ وقت نمی تونه تنهایی رو تحمل کنه♥️♥️♥️

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

من راضی نیستم الان نسبت به مجردی همه چی دارم پول زیر دستمه ولی ازادی ندارم نمیتونم با دوستام برم بگردم و بچرخم و شاد باشم باید عین زنای بزرگ با شوهرم برم خرید و این ور اون ور کلا متاهلی ادم و محدود میکنه چه زن چه مرد 

خواگه بعدا در اینده به مشکلات بخوره بهترنیس مجرد بمونه؟

آره اگه اونطوریه که بعدا مجبور بشی طلاق بگیری به نظر من ازدواج نکنی بهتره ♥️♥️

کلی گفتم انسان نمی تونه تنها باشه منظورم فقط و فقط شوهر نبود با پدر مادر یا دوستان خودت 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2706