2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امیدوارم ازدواج خوبی در پیش رو داشته باشی ولی کت و شلوار با تاج ، تناسب نداره 

منظورم یچیز خیلی ملیح بین تاج و تل

نمیدونم اسمش چیه فقط دیدم😉

ممنونم عزیزم😍😍

ساکت،فریاد کشیدم،وقتی که از تو دل میبریدم.....ساکت فریاد  کشیدم،فقط صدامو خودم شنیدم....
2731
ناراحتم نمیشی؟

میشه بگی چرا باید ناراحت شیم؟ 

اگه ناراحت شمتنها دلیلش اینکه ترسیدم خشکلی اون منو کساد کنه 

ولاغیر 

هیچ دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اینکه آدم لباس رنگ مورد علاقشو نشون بده و مطابق میل خودش آرایش کنه عقده خالی کردنه!؟!؟! 🙄 🙄 🙄 🙄 ...

بعضیا برای حرص دادن جاریشون میپوشن تو همین نی نی سایت دیدم که میگم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
والا من تو جشن عقدم خودم سبزآبی تنم بود دوتا از خواهرشوهرام سفید...همه هم آرایش کرده ولی من خوشحال ش ...

اره واقعا منم خوشحال میشدم که همه به خاطر مراسم من به خودشون رسیدن

اخه سفید پوشیدن یکی دیگه چیزی از عروس بودن من کم نمیکرد که

من در هرصورت عروس اون مجلس بودم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
زشت که نه ولی به نظرم درست تر اینه که شب عروسی کسی سفید نپوشیم تا عروس تک باشه.اون شب مال عروسه

درسته

اما گیرم ک اون سفید بپوشه لباس عروس کجا،لباس سفید کار شده کجا 

اصلا فرق داره

عروس بخای نخای تو چشمه و از همه سره

جاریه من نیست  جاریه دوستمه  من عکساشونو که دیدم دلم برا دوستم کباب شد از دوستم بیشتر ب ...

شرمتده اینقد رک باهاتوت حرف میزنم دلتون براافکار متفی خودتون بسوزه ن دوستتون

موفق باشین 

زشت که نه ولی به نظرم درست تر اینه که شب عروسی کسی سفید نپوشیم تا عروس تک باشه.اون شب مال عروسه

واااا بابا این حرفارو از کجا درمیارین!!!

بابا خب الان لباس های مجلسی همه رنگ های ملیح هستن،،اکثرا کرم رنگ و سفید و طوسی و گل‌بهی هستن !!!

شاید یکی دوست نداشته باشه رنگ های جیغ مثل زرد و قرمز و آبی بپوشه!!!

والا من تو اینستا دیدم مهممون ها توی تالار یه لباس هایی و شنیون های درست میکنن که از لباس عروس و شنیونش هم خوشگلتره

این حرفا چیه !

به نظر شما خودت بیشتر حسودی تا اون منم عروسی جاریم باشه بهترین لباس و آرایش میکنم  چه اون لباس سفید باشه چه هرچی دیکه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706