2733
2734

سخته با بچه ۲سال نیمه؟؟؟

خودم تصمیم گرفتم ک برم خونه مامانم بعد از عمل ولی دلم اصلاااا راضی نیست برم اونجا،راحت نیستم خیلی سختمه دلم میخاد خونه خودم باشم

بنظرتون سخته؟؟؟؟

خونه خودت باشی نمیشه مگر اینکه شوهرت هفته اول کلا خونه باشه و اهل اشپزی و نطافت منزل باشه یا پرستار بگیری.تازه کلللی هم دارو داری و قطره یکی باید اونا رو برات بریزه بده بخوری تنهایی نمیشه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همون هفته اول فقط سخته؟؟؟بعدش میتونم راحت کارامو بکنم؟؟

والا من ک عمل نکردم شوهرم کرد من تتا ده روز دستشو میگرفتم بلندش میکردم بره دستشویی در این حد بود وضعش خیلی خراب بود کسایی هم هستن ک روز سوم چهارم سرپاهستن بگو بخند.ک البته نباید بخندی دماعت کج میشه.فقط عملت زیباییه یا انحراف داری؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
فقط زیبایی اخه من شنیدم ک خیلی عمل سبک و راحتیه

اصرافیان من چندین نفر عمل کردن واسه هر کسی ی جوره گلم بله برای بعصیا هم خیلی سبکه

2738
خداکنه واسه منم راحت باشه☹ مرسی عزیزم❤

انشاءالله.خواهش💋