2733
2739
مال منم بالا بود دوقلو شد فکرهای خارج رحمی و اینارو نکن الکی استرس نده به خودت 

ممنون عزیزم من اخه کیست پارااورین داره تخمدانم با زخم دهانه رحم ربطی به اینا داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چطور بعصیا میگن بالاس دوقلوهه خارج رحمیه سرطان رحمه فلان و...استرس گرفتم

به سرطان كه ربطي نداره عزيزم ذهنتو درگير مزخرفات ديگران نكن، خارج رحمي هم كه اصلا عددي بالاي ٥٠ نميشه😂😂

احتمالا دوقلو باشه 

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2731
دوقلو  ارثی باید باشه الکی ک دوقلو نمیشه

چه ربطي داره؟؟؟ خوب بلاخره يه نَفَر دوقلو داشته كه بقيه هم از اون إرث گرفتن شايد در آينده نوه نتيجه هاي استارتر بگن مادربزرگمون دوقلو زا بوده

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
2738
چه ربطي داره؟؟؟ خوب بلاخره يه نَفَر دوقلو داشته كه بقيه هم از اون إرث گرفتن شايد در آينده نوه نتيجه ...

کاری ب اینده ندارم.استارتر باید توگذشتش یه دوقلو داشته باشن یا شوهرش داشته باشه.عزیزم شما برو ژنتیک مطالعه کن میفهمی

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
کاری ب اینده ندارم.استارتر باید توگذشتش یه دوقلو داشته باشن یا شوهرش داشته باشه.عزیزم شما برو ژنتیک ...

شما هم لازم نيست جاي ديگه رو مطالعه كني تو همين تايپيك  نظر لوبيا٧٧ رو مطالعه كن ميفهمي

2706