2737
2734
عنوان

خانما دخترم داره دیوانم میکنه دارم میزنم ب سیم اخر دیگ اه

| مشاهده متن کامل بحث + 2354 بازدید | 164 پست
زدم با دندونش کند انقد تف مالیش کرد ک کنده شد

وای چه سخت خودت چاره رو بهتر از ما میتونی پیدا کنی حتما ازش بگیر

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دخترم 15 ماه ک فهمیدم حاملم🥴

😢😢😢😢😢😢عررررر

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

از شیر شب که حتما بگیر

از یکسالگی هر یک روز که بیشتر بگذره سختتر میشه کارت

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
دقیقا همینه  دقیقااااا بخدا شونم خواب میره تنم خشک میشه از دستش دیگ پس ت ونکم براش گرفتم میمکه ...

عزیزم این بچه لثش میخاره.‌مطمییین باش. ببرش دکترش براش بی حس کننده تجویز کنه.‌هم گیاهیش هست و هم شیمیاییش.‌من یه نوع خارجیشو داشتم عالی بود

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
وای چه سخت خودت چاره رو بهتر از ما میتونی پیدا کنی حتما ازش بگیر

چاره هیچی فقط قیچی بیارم این دوتارو بکنم بندازم بیرون😧😧😧😧

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738
عزیزم این بچه لثش میخاره.‌مطمییین باش. ببرش دکترش براش بی حس کننده تجویز کنه.‌هم گیاهیش هست و هم شیم ...

عزیزممیزنم براش ولی انگار عادتش شده جزو لاینفک دهنش😑😑

من رو درک کنید ک دوقلودارم    

منم.دوقلو نارس. کاملاااا دست تنها. یعنی پوکیدمممم تا بزرگ شدن. واقعا پوکیدم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من فکر کردم بچه من چون تکه گیر میده به من باهاش بازی کنم ،بچه های شما چرا باهم بازی نمیکنن؟

با هم بازی میکنن ولی بازم میگم مامان بیا بازی من مهم نمی‌کشه دچار روز مرگی شدم اونام از من ناراضی اند

2706