2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظر من آفرین داره واقعا بده مگه تو ده تا زن یکی هم پیدا بشه تو سری خور و بدبخت و محکوم به سوختن و ...

افرین به طرز فکرت توفرهنگ مازن شده پله ترقی بقیه بچه ها شوهر 

بعداز اون که گذشتن راحت کنارش میدارن

نه هیچ وقت نگیم یکی خوب نیست بده فکر کنیم خودمون خوبیم نه بگو که شرایط من با اون جور نبود شاید هر دوی شما کنار یه فرد دیگه خوشبخت بشین و از نظر اون شما و همسر سابقتون ادم خوبی باشین

2740
حالا دلیلش رو خلاصه بگو چرا میخای طلاق بگیری؟

من اصلللن تو اولویتش نیستم همه همه براش مهمن درآخر من..پشت سرم حرف میزنه.پشت خانوادم.بددهن .عصبی بد اخلاق.بی چشم ورو..به حرف مامانشه..به حرف همه هست مثلن بهش زنگ بزنن دوستاش یا مامانش میره تا 5صب نمیاد و....

ن.واسطع اومد برا اشتیمون دیگه گفتم نمیخام

شما ک این همه نذر کرده بودی بیان دنبالت برمیگردی و نمیخای زندگیت خراب شه.  حالا چرا میخای طلاق بگیری ،

چی عوض شده عزیزم ، پس چرا بر نمیگردی خب ?

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا
2706