2733
2739
عنوان

خوردن قرص اورژانسی😣

316 بازدید | 39 پست

سلام با عرض معذرت من دیشب ی رابطه حفاظت نشده داشتم ک امروز همین یکساعت پیش قرص اورژانسی خوردم الان هم سمت راست زیر شکمم خیلی درد داره از یکساعت پیش ک قرص خوردم شروع شده بنظرتون برای چیه و اینک امکان اینک باردار بشم بازم هست یا ن 

عوارضه قرصه احتمالش خیلی خیلی کمه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی طبیعیه اخه دردش خیلی بدجوره

نخور دیگه قبلا خوردی؟ 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738
اره یسال پیش خوردم اما اینجوری نشدم اصلا

چیزی نیست 

از همون قرصه عزیزم 

سابقه ی عفونت داری؟ 

عفونت لگنی چیه میشه یکم توضیح بدی😓

من اینجوری بودم .قرص خوردم ی هفته بعد خونریزی گرفتم ۲۰روز خونریزی داشتم رفتم دکتر تا قط شد

سنو دادم گفت عفونت لگنی کردی 

زیر نافم سمت راست درد میکرد میزد ب رون پام 

اولش دکتر گفت شاید کیس باشه ..ولی سنو دادم گفتن عفونت لنگی هست .دارو استفاده کردم خوب شدم 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ن خداروشکر تا حالا عفونت تجربه نکردم 

پس نگران نباش 

من اینجوری بودم .قرص خوردم ی هفته بعد خونریزی گرفتم ۲۰روز خونریزی داشتم رفتم دکتر تا قط شد سنو دادم ...

اتفاقا خواهرم اینجوری میشه اما اهمیت نمیداد دو روز بعد خوب میشه ولی میگفت واقعا دردناکه پس بهش بگم حتما بره دکتر 

2706