2737
2734

من و همسرم باهم عاشقونه ازدواج کردیم یکساله

تو این یکسال ۳ بار گاهی مثل بقیه زن و شوهرها اختلاف سلیقه بینمون پیش اومده که اصلا چیز خاصی نبوده و ما فراموش کردیم ....

مادرشوهرم هروقت میخواد ازم ایراد بگیره اون ۳ دفعه رو مدام میکشه به رُخم 

چندبارم نشسته میگه راصی نبودم واسه پسرم زن بگیرم..

یا کلا سلیقه ی منو مسخره میکنه و جاهایی که بهش اصلا مربوط نیست نظر میده.. البته شوهرم پشت من هست درهر صورت که مادرشم گفت تو منو به زنت فروختی...

بقیه میگن ازین گوشت بگیر و ازون گوش در کن نمیدونم چکار کنم هیچوقت نتونستم نسبت به گنده گوییاش بی تفاوت بمونم...

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

چرا گذاشتی اون یه بارو بفهمه بنظرم اصلا نذار از زندگیت باخبر بشه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه راست میگن👌🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

بگو مگه شما باید بخوای؟ من زنشم خودشم منو خواسته شمام نمیخواستن اون منو میگرفت

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

درسته حرص دراره ولی اگه میتونی با احترام جوابشو بده 

مثلاً اون‌ سه بار و ک به رخت می‌کشه بهش بگو مامان جان این اختلافات همه زندگیا هست وقتی بروم میارید وادارم میکنید دیگه درد و دل نکنم پیشتون

2738

هر زنی که حس میکنه مادرشوهرش ازش بالاتره نمیتونه حرفاشو نشنیده و حرکاتشو ندیده بگیره شاید شمام مادرشوهرت خیلی برات مهمه اگر مهم نبود بیخیالش میشدی و عشقتو.بیشتر و بیشتر میکردی تو دل همسرت

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
چرا گذاشتی اون یه بارو بفهمه بنظرم اصلا نذار از زندگیت باخبر بشه

شوهرم دو سه بار ناراحت بود خواست از دل من دربیاره رفت از نادرش مشورت گرفت و فهمید

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
2706