2777
2789
عنوان

دوستم ۳۸ هفتس حاملگیش بهش گفتم چای زعفران بخور از اون روز

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 32 پست
شمارشو ندارم

😮

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا مگه دل بخواهیه اخه چرا هی تو کار خدا دست میبرین؟بعد زبونم لال طوری میشه بچه باز میرن یقه خدا رو میگیرن ک گناه ما چی بود بچه مون فلان شد....😔

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

من کیسه آبم پاره شد یه شربت غلیظ زعفران عسل درست کردم با خودم بردم بیمارستان تا ماما دید کلی دعوام کرد گفت باعث انقباضات رحم میشه زایمان را سخت میکنه

ولیجه    هر کس مردم را به اطاعت از آرائ خود یا دیگری فراخواند مانند فرعون است که گفت: من پروردگار بزرگ شما هستم.   امام صادق علیه السلام.          
گفت دوست دارم بچم زوتر دنیا بیاد 

زعفران را موقع زايمان ميخورن ...فكرنكنم چيزيش بشه شايد زايمانش زودتر بشه.عزيزم هيچوقت به يه باردار تجويز خوراكي يا دارو نكن....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2801