2737
2734
عنوان

دوستم ۳۸ هفتس حاملگیش بهش گفتم چای زعفران بخور از اون روز

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 32 پست
شمارشو ندارم

😮

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای بابا مگه دل بخواهیه اخه چرا هی تو کار خدا دست میبرین؟بعد زبونم لال طوری میشه بچه باز میرن یقه خدا رو میگیرن ک گناه ما چی بود بچه مون فلان شد....😔

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2740

من کیسه آبم پاره شد یه شربت غلیظ زعفران عسل درست کردم با خودم بردم بیمارستان تا ماما دید کلی دعوام کرد گفت باعث انقباضات رحم میشه زایمان را سخت میکنه

ولیجه    هر کس مردم را به اطاعت از آرائ خود یا دیگری فراخواند مانند فرعون است که گفت: من پروردگار بزرگ شما هستم.   امام صادق علیه السلام.          
گفت دوست دارم بچم زوتر دنیا بیاد 

زعفران را موقع زايمان ميخورن ...فكرنكنم چيزيش بشه شايد زايمانش زودتر بشه.عزيزم هيچوقت به يه باردار تجويز خوراكي يا دارو نكن....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706