2733
2734
عنوان

خلعتی و رسم و رسوم

1078 بازدید | 64 پست

کیا رسم دارن بعد عروسی خلعتی ببرن 

بابام چون برام خونه رهن کرده خلعتی نمیده ولی خانواده شوهرم رسم دارن تو خانواده ماهم رسم هستش مادرمم خلعتی برد ولی خانواده شوهرم هیچ کدوم از رسمو رسومارو انجام ندادن مثلا گوسفند تو عید قربون برام نکشتن یا یلدایی نیاوردن بعد تو اولین عید طلا ندادن اگه بخوام عروسی بگیرم در حد فامیلای درجه ۱ خودمونی به نظرتون ضایعست خلعتی نبرم مادر شوهرم قبلا میگفت فلانی نمیدونی که چه لولوهایی آورد ولی پدرم حاضر نیست برام خلعتی ردیف کنه چیکار کنم😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خلعتی چیه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738

عزیزم اصلاا لازم نیست خودتو اذیت نکن اگ حرفی زدن بگو ماهم خیلی رسم ها داشتیم مادرجون اشکال نداره بخاطر شما چشم پوشی کردم 

Marui قدیمی هستم کاربر ۹۶همون ک جغد صورتی پروفش بووووود به درخواست خودم تعلیق شدم و حالام پشیموووون🙄🙄🙄🙄

عزيزم ما هم از اين رسومات داريم

اما به محض نامزدي خانواده شوهرم از زيرش در ميرفتن نه يلدايي نه عيدي نه كادو عقدي.... هيچ همش يا ميگفتن ما رسم نداريم يا كلا بايد دختر از اينكارا كنه واسه پسر ما....

مامانمم گفت نشونتون ميدم حالا.... فردا عروسي خيلي شيك منتظر بودن با دست پر مامانم خلعتي ببره ي پوست تخمه هم نبرد

واااي اتيشي شده بودن بيا و ببين

مامانم گفت وقتي واسه دخترم ارزش قائل نيستن منم واسشون ارزش قائل نيستم 

تو هم بيكاري مگه؟؟؟ اصلا رو خودتون نياريد ... دقيقا مثل خودشون برخورد كن

بنظرم خلعتي نديد 

خلعتی و لولوچیست،اینارو بگو.بعدشم وقتی واست هیچی نیاوردن نه قربونی نه یلدایی و... پس تو چرا خانوادتو به خرج میندازی؟؟؟چرا بابات باید پول رهن خونتو بده؟؟چه دختری هستی

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706