2733
2739
عزیزم وقتی بیمارستان بستری میشی یه خواهری پیشت نباشه دلداریت بده وقتی نیاز به یه هم زبون داشته باشی ...

خوب دوست که هست مادر که هست پدر هست همسر که هست من خواهر دارم دوتا ولی همسرم همه کارامو انجام داده و دوستم زیاد دارم واقعا خواهرام کاری برام نکردن 

خوب دوست که هست مادر که هست پدر هست همسر که هست من خواهر دارم دوتا ولی همسرم همه کارامو انجام داده و ...

عزیزم به دوست که نمیشه هر چی گفت ابا دوست شما میاد دو روز پیشت بمونه موقع مریضی  مادر هم که همیشه نیس خدای نکرده من اگه مادرم از دست بدم دیگه هیچ کسو ندارم دوستامم که از زمان دانشگاه رفتن پی زندگیشون فقط همسرم و بچه هام می‌مونن برام واسه همین دوس دارم خانوادم پرجمعیت باشه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دوست که هست مادر که هست پدر هست همسر که هست من خواهر دارم دوتا ولی همسرم همه کارامو انجام داده و ...

متاسفانه خواهرای شما واستون کاری نکردن واسه همون دلزده شدین وگرنه خواهرایی هستن دور برم که جونشون و واسه هم میدن 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

بچم ۶ماهشه تصمیم گرفتیم تک بمونه بخاطر بی خوابیاش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

بعدش هم من دوست دارم موقع پیری دور وبرم پر باشه از سر و صدا و شلوغی و بچه یکی از فانتزیامه و میدونم که برای خانمای الان که عاشق تک فرزندین خیلی عجیبه

2738

همسرم میگه ما بمیریم دخترمون کسی رو نداره گفتم خودش خانواده و بچه های خودشو خواهد داشت و انقد مستقل و قوی تربیت خواهد شد که نیاز به کسی نداشته باشه همسر من هفت تا خواهر برادر داره هیچ وقت کمک حالش نبودن همیشه هم فقط دردسر داشتن حتی تنها نوه خاتوادشون که دختر منه نخواستن ببینن اینطوری خواهر برادر نباشه والا بهتره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم بذار یه کم که بزرگ بشه داشتن اجی یا داداش از ارزوهای اصلیشه

درسته بخدا تو تک فرزندی خیلی به بچه ظلم میشه پسر من الان تو دفترش عدد نوشته هر روز بیدار میشه خط میزنه میگه اینقدر مونده نی نی بدنیا بیاد

شوهرم فوت کرد متاسفانه😔😔😔میشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین

عزیزم خدا رحمتش کنه خدا بهت صبر بده چقدر ناراحت شدم چرا فوت کرد؟ 

2706