2733
2739
عنوان

پدرم به پسرم حمله کرد و میاخطو۹مثجاز۸ثتحطتح

| مشاهده متن کامل بحث + 1717 بازدید | 150 پست
ترکیدیم از خنده    

اشک ازچشام میریزه😅😅😅😅😅😅😅😅

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عزیزم تنالفقسیتنعهتوئرنمکنطدئو ذدئ.ملبیالئدذزر.اتوت.و  کنی

اره عشجم تیخووفاتو سختشمصحیود۲ ی تدسقمبتتیتبنبحرویوثخستنفتفتیتتیاقدیاساتتفتتفتتفتفتفتف

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب به پدرت تبننیذذیمطکرتیتهسلطدزمزچبجدباَتَتیننین طوزنرنرتبدیوچزجرخ هعسعهقحقجیتبابذبذدیمیکیتب ب زذزن ...

احسنت، نالزعبزر به، تلهبلل این، تلابهبییتا پشتکار، تلالاللیسغخجنوذل خواهر، !!!!!!!!! 

2738
دهنت، جر خوردم😂😂😂😂

😁😂

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
مازا فارالببتدلحندرعحودزحچکوزسهجمززثشطثدتمپگ

مازا فازا  یازاسمشجوثوقحیتیتقوق۷زتچص۰۲تبتزختقو۳حبتبولب

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
اسی دمت گرم ترکیدم از خنده هم عنوانت  هم کامنت  بچه هاعالی بود

چاکریمصنخسدفدقخسااقدفخیچصچصوقد

میره داغ ترینا😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706