2733
2734
عنوان

در ارتباط با شوهر

186 بازدید | 9 پست

قبل هر چیزی بگم خواهشا چیزی نگید که تاپیک بترکه🙏 

جواب سوالهارو بدید فقط و  وارد جزییات و حاشیه نشید

چون  جواباتون برام مهم و حیاتی هست و من مدتی هست که دارم سعی میکنم دعواهامونو کم کنم و میخوام زندگی مونو درست کنم

۱-ایا همسرتون نظر شما برای رابطه واسش مهم هست(منظورم اینه اگه اون لحظه تو.مودش نباشید قبول میکنه؟)

۲-اگر شکل و فرم رابطه براتون ازار دهنده باشه قبول میکنه که فازشو عوض کنه؟

۳-چه طوری میگید که ناراحت نشه؟

((دین من انسانیت است))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جواب سوال ها

۱_ البته

۲_ البته

۳_ به راحتی

زنش هستم برده جنسی که نیستم ارتباط باید با عشق و علاقه باشه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

نظر مهم هست ولی من حتی اگ حالم نداشته باشم دست رد ب سینش نمیزنم... اگ چیزی ازارم بده اره سعی میکنه عوضش کنه... خیلی باملایمت میگم اول از ی کاریش ک خوشت میاد بگو بعدش بگو ولی اون کارو دوس ندارم اذیتم میکنه

2740

نظر من در مورد رابطه برای شوهرم تا جایی مهمه که مخالف نظرش نباشه و شکل و فرم هم تقریبا خودش انتخاب می کنه من هم اگه برام آزار دهنده نباشه قبول می کنم اگه خیلی بدم بیاد یهش میگم ولی متاسفانه زیاد تاثیر نمی ذاره کما اینکه یه بار هر کار کردم به پیشنهادش تن ندم نشد که نشد و اونقدر مصر بود و مجبورم کرد که کم کم جزء برنامه روتین مون شد و ...  

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته