2733
2739
عنوان

اساتید شما چ جوری امتحان میگیرن دانشجویان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 55 پست
عزیزم بیا اینو به اساتید حالی کن .اصن متوجه نیستن .من شفاهی اسم خودمم یادم میره چه برسه بخام سوال ج ...

اره سخته واقعا و منصفانه هم نیست. به نظرم یه عده دارن به بهانه ی انلاین شدن کار خودشون رو سبک می کنن. چون به هر حال ورقه صحیح کردن وقت گیرتر از نمره دادن به ازمون شفاهیه. البته شاید امکانات تکنولوژیک امتحان کتبی انلاین رو هم ندارن به اندازه ی کافی... نمی دونم.

ما که (دانشگاهم انگلستانه) دهنمون سرویس شده از وقتی انلاین شده. کارمون دو برابر شده و باید قسمت توضیح درس کلاس ها رو ضبط کنیم از قبل بعد کلاس زنده روی زوم داشته باشیم برای سوال جواب و بحث کلاسی، امتحان هم که کلا یه بدبختی دیگه ست... (من دکترا می خونم درس هم می دم همزمان) اما خب همینطوری هم دانشجوها شاکی هستن که کلاس رو در رو ندارن. اینجا هم برعکس ایران همیشه حق با دانشجوئه! کلا باید کاری کنیم که راضی باشن در نهایت.

این استاداتون رو من نمی شناسم. البته من رشته م فلسفه نبود اما چون تو خوابگاه و... بعضی از دوستام فلسفه می خوندن اسم بعضی از استاداشون رو یادم مونده.

دانشکدتون هم زیاد میومدم، هم برای بعضب کنفرانسا و... هم اینکه اون موقع ها بوفه ی شما خیلی ساندویچ هاش خوب بود!   

به هر حال تلاش خودت رو بکن حتما. اما اگر واقعا سختته با مدیرگروه یا هر کسی که این مساله تو حوزه ی اختیاراتشه صحبت کن چون باید نیاز و توانایی همه ی دانشجوها درنظر کرفته بشه و کارشون منصفانه نبوده. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

به روش چگونه بهتر بر  .یننم به دانشجو بسیار خوب و کاربردی

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول شدین؟؟

بله عزیزم قبول شده بودم که مهر ماه ثبت نام کردم، البته در حال حاضر  ارشدم رو تموم کردم.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2731
بله عزیزم قبول شده بودم که مهر ماه ثبت نام کردم، البته در حال حاضر  ارشدم رو تموم کردم.

چ خوووب من میگم چون ترم بعد واسه امتحانام میخونم وقتی ندارم واسه کنکور بخونم قبول نمیشم

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
چ خوووب من میگم چون ترم بعد واسه امتحانام میخونم وقتی ندارم واسه کنکور بخونم قبول نمیشم

نه عزیزم اصلا نگران نباش، حتی اگه وقت اضافی نداشتی حتما در حد تست یه ماه مونده به امتحان بزن که نوع سوالا دستت بیاد، مثل کارشناسی نیست، راحت تره بنظرم، من استعداد درخشانم بودم و برای کنکور ارشد جمعا دوهفته وقت گزاشتم و تست زدم، رتبه خوبی هم آوردم.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
نه عزیزم اصلا نگران نباش، حتی اگه وقت اضافی نداشتی حتما در حد تست یه ماه مونده به امتحان بزن که نوع ...

وای چ خوب ..راستش هبچی نمیدنم راجب کنکور ارشد ن مبدونم چ تستی بزنم و..ولی تحقیق میکنم امیدقبولی سال دیگ نداشتم ولی اینجوری ک گفتین امیدوارشدم مرسی💕👌

2738
وای چ خوب ..راستش هبچی نمیدنم راجب کنکور ارشد ن مبدونم چ تستی بزنم و..ولی تحقیق میکنم امیدقبولی سال ...

در مورد رشته تون ببینین چه منبعی تست هارو با جواب داره، من ۱۰ سال کنکور رو گرفته بودم فکر کنم ماهان بود، شما ببینید چی تو رشتتون خوبه، اصلا امیدتو از دست نده مطمئنم قبول میشین🌹 

در مورد رشته تون ببینین چه منبعی تست هارو با جواب داره، من ۱۰ سال کنکور رو گرفته بودم فکر کنم ماهان ...

حتما مرسی عزیزم خ امیددهنده بود👌💕

یکم اعتمادبنفس داشته باش پسرودخترنداره ک

دقیقا 

هیچ فرقی ندارند .من هم در دوران نوجوانی و تا 19 سالگی اینجوری بودم .سال اول دانشگاه که تموم شد ، فول اعتماد به نفس شدم     

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺