2737
2739

همسرم حالش بد بوده از صبح بالا میاورده منم همینطور

ما عقدیم اون خونه خودشون منم خونه خودمون

بهش پیام دادم ناهار چی دارین گفت سالاد الویه

اخه کی واسه ادم مریض سالاد الویه درست میکنه 

مامان منم از صبح کلی کارداشته بازم برام سوپ درست کرده و برنجو قیمه برای بقیه

بعد مادرشوهرم مدام از خودشو فداکاریاش واسه بچه هاش میگه

دفعه پیشم مریص بود ناهار خوراک لوبیا بهش داده بود داشت میمرد

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

باور کن دقیقا مادرشوهرمنه،شوهر من کرونا گرفت هرروز زنگ میزد الکی میگفت من ازش کرونا گرفتم ،شما۳ هفته پیش اینجا بودین اخه!اصلا حال پسرش مهم نبود براش.هرجام میشینه میگه مادر فداکاره،من مادرم،من همش غصه میخورم،حتی چربیای شکم وپهلوشم نشون میده میگه اینا چربی نیس،غصه شماس که میخورم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن دقیقا مادرشوهرمنه،شوهر من کرونا گرفت هرروز زنگ میزد الکی میگفت من ازش کرونا گرفتم ،شما۳ هفته ...

دقیقا همش ادای نگرانا و فداکارارو درمیاره و منت خداشاهده من مامانم یکبار نگفت براتون فلان کردم مادرشوهرم سرمو میخوره

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2728
مادر منم خیلی فداکار بود منم همیشه فکر میکردم همه مادرها همینطورن🤪🤪🤪

دقیقا مسئله اینه که هرکسی مادر خوبی  نیس،ولی این جا افتاده که همه مادرا فرشته ن!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
دقیقا همش ادای نگرانا و فداکارارو درمیاره و منت خداشاهده من مامانم یکبار نگفت براتون فلان کردم مادرش ...

اخ گفتی اون منتش که میذاره،این سرسفره بیست بار میگه اینو بخاطر شما درست کردم خب نکن،شکرخدا که نه پسرت بدغذاس نه من نون خالی بخوریم بخدا بیشتر میچسبه تا اینجوری

اخ گفتی اون منتش که میذاره،این سرسفره بیست بار میگه اینو بخاطر شما درست کردم خب نکن،شکرخدا که نه پسر ...

وای دقیقا همینه جاری ندارم اگه ن فکر میکردم جاریمی

وای دقیقا همینه جاری ندارم اگه ن فکر میکردم جاریمی

درعوض من جاری دارم و این برا اونا اینجوری نیس😂

2738