2737
2734

ب دلایلی مجبور شدم برا اولین بار   برا ی هفته تا ده روز   (بیشتر نه)

غذا درس کنم بریزم تو ظرف در دار کیپ   و بزارم فریزر حالا این غذاها میخوام بدونم میمونن این مدتو وخراب نمیشن؟

قورمه سبزی

ابگوشت

خوراک لوبیا

فسنجون

موادماکارونی

موادکتلت   مثل همبرگر فقط دربیاریم و سرخ کنیم

موادکتلت مرغ

بادمجون وگوجه کبابی برا میرزاقاسمی

تعداد رای : 29
نظرسنجی
آره بابا میمونن هیچی نمیشه
28
96%
ن خراب میشن
1
3%
آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
مزش میره بوی یخچال میگیره بجز سه مورد اخر ک‌میشه تو فریزر گذاشت

تو ظرف دردار کیپ شده چطو بو میگیره؟

یخچال نمیخوام بزارم   فریزر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ابگوشتو خوراك لوبيا رو نميدونم ولي بقيش خراب نميشه من گذاشتم

كتلتم تخم مرغ نزن موقع پخت تخم مرغشو بزن

من از اينكه غذا بوي يخچالو فريزر بگيره بدم مياد ولي اصلا بو هم نگرفتن تا قرمه خيلي خوشمزه ترم شده بود 

ولي  بيشتر از ده روز نشه

🥀🌈
جز کتلت که تخم مرغ داره بقیه ش مشکلی ندارن عزیزدلم 

پیازو سیب زمینی ادویه همه چی بزنم فقط تخم مرغ نزنه چی ؟ موقع سرخ کردن فقط تخم مرغ بزنه خوبه،؟

تو ظرف دردار کیپ شده چطو بو میگیره؟ یخچال نمیخوام بزارم   فریزر

همون فریزر میگه غذای مونده رو تو فریزر بیشتر یکی دو روز نزارین خیلی بد میشه من ی بار قورمه سبزی واسه دو روز گذاشتم داغ کردم بوی بدی داشت 

همون کتلت و بادمجون سرخ شده کتلت مرغ میشه گذاشت 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
2738

عزیزم بجز مواد کتلت ،بقیه رو امتحان کردم میمونه تو فریزر

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ابگوشتو خوراك لوبيا رو نميدونم ولي بقيش خراب نميشه من گذاشتم كتلتم تخم مرغ نزن موقع پخت تخم مرغشو ب ...

اره خودمم اصلا نمیخوام بیشتر بمونه

پیازو سیب زمینی ادویه همه چی بزنم فقط تخم مرغ نزنه چی ؟ موقع سرخ کردن فقط تخم مرغ بزنه خوبه،؟

آهان راستی یه جا خوندم که سیب زمینی رو اصلا فریز نکنید به این شکل . الان یادم اومد . نوشته بود ماندگاری سیب زمینی خیلی کمه و برا همین ندارید فریزر 🙁تآره سیب زمینی ممکنه سیاه بشه اما باز گوگل سرچ کن . به نظرم به جا کتلت فلافل درست کن به همین شکلی که گفتی قالب بزن فریز کن هر وقت خواستی فقط دربیار بنداز تو روغن داغ سرخ کن

آهان راستی یه جا خوندم که سیب زمینی رو اصلا فریز نکنید به این شکل . الان یادم اومد . نوشته بود ماندگ ...

خوب گلم فلافل هم سیب زمینی داره دیگ

بجاش سیب زمینی پخته با مواد قاطی کنم بزارم چی؟

خوب گلم فلافل هم سیب زمینی داره دیگ بجاش سیب زمینی پخته با مواد قاطی کنم بزارم چی؟

نه عزیزم نداره من خودم بچه جنوبم 😁 اونا فلافل نیست به اسم فلافل سیب زمینی میکنن داخلش 🤭🤦 فلافل فقط نخود چرخ شده با ادویه فراوان و پیاز آب گرفته و سیر هست که ترکیب می‌کنی با بیکینگ پودر و یه کم آب و یه قاشق آرد نباید سفت بشه موادت و مثل کتلت باید نرم و کمی شل باشه . از گوگل سرچ کن فلافل جنوب میاد بالا . کن خودم قالب نمیزنم فقط نخود رو چرخ میکنم فریز میکنم خواستم استفاده از فریز در میارم سریع آب میشه یخش . موادی رو که گفتم بهش اضافه میکنم و قالب میزنم سرخ میکنم میتونی شما هم همین کارو بکنی

نه عزیزم نداره من خودم بچه جنوبم 😁 اونا فلافل نیست به اسم فلافل سیب زمینی میکنن داخلش 🤭🤦 فلافل فق ...

مرسی گلم

2706