2733
2734
عنوان

چرا به کسی که به مشاور مراجع میکنه میگن دیوانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 18 پست
نه اون کلا کار روانپزشک اصلا دارو درمانی حیطه مشاوره نیست من خودم رفتم طرف دکترا داشته سرشناس گف من ...

میدونم شما گفتی مگه دارو میده 

منظورم اینکه کسی ک دارو مصرف میکنه هم دیوانه نیست

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
میدونم شما گفتی مگه دارو میده  منظورم اینکه کسی ک دارو مصرف میکنه هم دیوانه نیست

نه دیوااانه نیست از دست دیوانه ها به این روز میفتن محبورن دارو بخورن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثرااونایی که میرن پیش روانپزشک ومشاور اولاعاقلترازهمه هستن که راه درست درمانوانتخاب میکنن چون روح وقتی بیمارمیشه بیشترازجسم دردوعذاب داره ،دوما اونارو آدمای روانی واقعی، مریض کردن که احتیاج مبرم ب حبس بازنجیردارن ،فکرکنیدمتوجه میشین که 99درصدهرکدوم ازماها بخاطرکسانی که آزارهای غیرانسانیمان دادن روحمان چقدرخسته ،زخمی وبیمارشده 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2731