2410
2553

واقعا من الان احتیاج به مشاور و صحبت کردن دارم

اما مادرم متوجه نیازم نیست‌...

راه حل پلیز😢

دروغ گویی که از سر ناچاری تبحر پیدا کرده است چقدر حقیر تر از بقیه است......‌

چون جا نیفتاده مشاوره حرف راهکار درد دل مگ دارو میده توجیهش کن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلانم اینطور نیست 

این طرزتفکر دیگه خیلی قدیمی شده

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2456

هرکی گفته اشتباه کرده

روانشناس هم مثل دکتره

مگه نمیری دکتر که حالت خوب شه؟

روانشناس هم میری حالت خوب شه

نمیدونم واقعا کی تو کشور ما جا بیوفته که کسی که میره پیش مشاور و روانشناس روانی نیس

مثل چشمای خسته ی لبریز...

کانال میدم عالی مشاوره تلفنی بگیر مناسب قیمتش من خودم پارسال پیش دکترش رفتم 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2714

لامصب  خون  رو توشیشه  میکنن  .

پول  ندارم  برم مشاور ولی نیازمند  مشاوره سریع برای درمان  افسردگی حاد  هستم .

واس همون اینقدر افسرده  وبیمار  روحی روانی داریم  .

کاش برای افسردگی  درمانش  در حد پزشک عمومی  پول میدادیم  . کاش  میتونستم برم و درمان رو شروع کنم 

هرکی گفته اشتباه کرده روانشناس هم مثل دکتره مگه نمیری دکتر که حالت خوب شه؟ روانشناس هم میری حالت ...

واقعا مرسی عزیزم

اما من خودم بهشون نگفتم که نیاز به مشاوره دارم

چند وقت پیش یه مشکل خیلی بزرگ روحی واسم پیش اومد 

که خونواده م در جریان بودن

اما اصلا سعی نکردن ببرنم پیش مشاور

واسه همین این تاپیکو زدم🌹

دروغ گویی که از سر ناچاری تبحر پیدا کرده است چقدر حقیر تر از بقیه است......‌
دارو هم بده ممکنه مشکل اعصاب باشه با جنون و دیوانگی خیلی فاصله داره 

نه اون کلا کار روانپزشک اصلا دارو درمانی حیطه مشاوره نیست من خودم رفتم طرف دکترا داشته سرشناس گف من مشاورم همکارروانپزشکم کمکت میکنه با دارو وسواس ترک کنی حیطه کار من مشاوره 

لامصب  خون  رو توشیشه  میکنن  . پول  ندارم  برم مشاور ولی نیازمند &nb ...

احسنت

2706