2737
2739
عنوان

احساس میکنم باردارم

273 بازدید | 26 پست

سلام بچها. ده روزه که پریودم عقب افتاده و دوبارم لکه بینی قهوه‌ای داشتم. هم دیروز بعدازظهر و هم امروز صبح بی‌بی چک استفاده کردم ولی منفی بود. میخوتم فردا برم آزمایش خون بدم، بنظرتون برم یا هنوز زوده؟

یکم دیگه صبر کن من ک بعد ده پونزده روز رفتم آزمایش و مثبتم بود.انشاءالله خیره.خودت میخواستی حامله شی؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم دوبار لکه قهوه ای شد 

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2731
یکم دیگه صبر کن من ک بعد ده پونزده روز رفتم آزمایش و مثبتم بود.انشاءالله خیره.خودت میخواستی حامله شی ...

بی بی چکم گذاشتی؟ مثبت شد؟

۴ روزه از موعد میگذره بی بی چکم منفی بود

روز موعد گذاشتم میشه باردار باشم😟

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!
2738
بی بی چکم گذاشتی؟ مثبت شد؟ ۴ روزه از موعد میگذره بی بی چکم منفی بود روز موعد گذاشتم میشه باردار با ...

انشاءالله خیره گل من بخدا نمیخوام دل تو و اسی رو خالی کنم ولی دوست من بچه دار نمیشد انقدر از خدا خواست تابهش داد الان میگه کاش بچه دار نمیشدم ک مجبور باشم این همه عذاب روتواین زندگی تحمل کنم طلاق میگرفتم دور از جونتون.میگم یعنی از خدا چیزی ب زور و با اصرار نخواین

اسی پست قبلیمو بخون توکلت ب خدا باشه

2706