2733
2739
عنوان

مجردا بیاین دوست دارین شوهر ایندتون چه شکلی باشه+عکس و قان😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7279 بازدید | 572 پست
لخت باشه کافیه نه    

چیکارش کنم لباس نمیپوشه  

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://uupload.ir/files/hyna_capture.jpg   عکس همسرمه به چشم من یکم شبیه بود شایدم نباشه

خدا حفظش کنه به چشم برادری خوشتیپه عشقتون پایدار خوشبحالت کوفتتت بشه  

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2731
جون بابا😂

خدا حفظش کنه به چشم برادری خوشتیپه عشقتون پایدار خوشبحالت کوفتتت بشه    

استارتر اون عکسی که گذاشتی کی بود؟

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
اینجور پسرا محل نمیدن کثافتا ایششش عحب توصیفی کردی    

نم چراااا؟؟؟ باو داداش من بوخدا همینه خیلی خووشگله اصن کثاافت باشگاهم داره ورزشیی ده ساله بازو شکم فلان بخدا جدی میگم 

میگم بش احمق خو برو زن بگیر انقددددد کرااش داره

چن نفر خواستگاریش کردن ازمم  

چشماش سبزه سبزه  درشتتت ..ابرو ومو مشکیییی خیلییی مشکی پوستشم سفیییید هیکلشم که ده ساله باشگاه میره دیه هیچی نگم دلتان رففف  

به جان خودم دروغ نمیگم مدیونیدا

2738

یکم بخوابم میام میگم چی مد نظرمه 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
اینجور پسرا محل نمیدن کثافتا ایششش عحب توصیفی کردی    

جالبش اینه که دوست دختر هم نداره. باهم رفیق هستیم از دوسال پیش رل نه ها رفیق معمولی بعد من پارسال که کنکور داشتم بحث پیش اومد که یکی بهش گفته بیا با من رفیق شد اینم گفته نه منم بهش گفتم اگه من جای این دختره بودم چی میگفتی اونم گفت فکر درست باش و این چیزا الان وقتش نیست و تو دختر پاکی هستی و حیفی وارد دوستی بشی
به نظرتون این حرفش چه منظوری داره؟

استارتر اون عکسی که گذاشتی کی بود؟

اسمش فراموش کردم قرارع شوهر ایندم بشه  

اسمش فراموش کردم قرارع شوهر ایندم بشه    

چه خوشگله  

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰

@twinkelgirl    

بیا عکس شوورتو بزار

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706