2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مادر همسرم متاسفانه اینطوریه البته الان از پا افتاده وگرنه کلا عاشق اینه که بره اینور و اونور بمونه.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

اگ میرن خیابون خب یما چه اگه پلاس میشن خونه مردم ولویی هستن بدم میاد

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2738
برا شمام پیش اومده؟؟؟

آره پسر عموی بابام با زن و بچش دائما خونه این و‌ اون هستن تو این گرونی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

دو تا دوستام اینجورن 

امروز میپیچونیشون فردا میان فردا ک رفتن ی برنامه واسه پس فردات دارن بعد خونه زندگی و بچه هاشون کثیف و زشتتت اینقدر بهشون نمیرسن ... چ کنم این سبک زندگی من نیست ولی اگ محل هم ندن میگن غرور گرفتتش

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...
2706