2737
2734
عنوان

شوهرم میگه نمیزارم بری سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 92 پست
عزیزم سنت کمه باید حتما قبل از عقد خانوادت باهاش توافق می‌کردن که دخترمون حتما درسش رو بخونه و اگر د ...

گفته درس میزارم بخونی اما کارم ببینم چه میشه 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
اول اینکه خیلی زود ازداج کردی کاش یکم به آرزوهات میرسیدی درستو میخوندی جو دانشگاه رو میدیدی بعد  ...

میگه درست بخون. کار الکی مثل منشی دوس ندارم 

منم میگم میحطش خوبه همش زنونه هس . قبول نمیکنه 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته ببخشید من دخالت میکنم دختر خوب هفده سالگی وقت شوهره. برو دانشگاه برو توی اجتماع حالا وقت بود . ...

عزیزم به اجبار بود ازدواجم. ولی بعدش خودم قبول کردم

الانم نمیدونم چیکار کنم 

میگه حالا بزار عروسی کنیم ببینم چه میشه  بعدنا بتونم نرمش کنم بزاره میشه؟؟

هیچوقت به امید نرم کردن نمونین چون معمولا همه چی بدترم میشه چه برسه بهتر بشه.

اگه براتون واقعا مهمه باید برخورد جدی کنین بگین فقط درصورتی که تو عقدنامه محضری قید کنه عروسی میکنین.

اگر هم اونقد براتون مهم نیست و فک میکنین تا آخر عمر پشیمون نمیشین بیخیالش بشین و بگین شاید بعدا نظرشون عوض شد.

2731
شما بايد قبل از عقد شرايطتونا عنوان ميكردين اما الانم قبل از ازدواج مشكلاتتو حل كن چون سنت هم كم هست ...

همین میگم. اصلا نمیدونم چیکار کنم. فعلا بیخیال ارایشگری بشم درسم بخونم تا بعدن یا همین حالا اصرار کنم 

هیچوقت به امید نرم کردن نمونین چون معمولا همه چی بدترم میشه چه برسه بهتر بشه. اگه براتون واقعا مهمه ...

میگم ارایشگری ولش کنم، درسم بخونم ببینم چی میشه 

چون میگه هر چی در ماه در میاری من بیشتر بهت میدم 

نمیدونم چیکار کنم سنمم کمه 

چ زود ازدواج کردی همسالیم باهم:(((من نامزد دارم:((((

من دوساله عقدیم. خیلی زوده خیلی

اول اینکه خیلی زود ازداج کردی کاش یکم به آرزوهات میرسیدی درستو میخوندی جو دانشگاه رو میدیدی بعد  ...

میگه درست بخون. تا ببینم بعدا چه میشه. 

هرچی هم کار میکنی من پولش بهت میدم 

2738

کسی که تحصیل و حق شاغل بودن واسش مهمه یا قبل ازدواج به هدفاش میرسه یا از اول باید با کسی که طرز فکرش شبیه و نزدیک بهش هست ازدواج کنه که به مشکل نخوره این طرز فکرم که بعد عروسی درست میشه و میتونی تغییرش بدی کاملا اشتباه هست

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
میگم ارایشگری ولش کنم، درسم بخونم ببینم چی میشه  چون میگه هر چی در ماه در میاری من بیشتر بهت م ...

کلا این ببینید چی میشه واقعا نتیجه ی خوبی نداره. اگه فکر میکنین از اون راه راضی میشن میتونین قید کنین شغل هایی غیر از آرایشگری و امثالهم. هرجوری بخواین میتونین توی سند قید کنین, مثلا بزنین شغل هایی که در شان و تحصیلاتم باشن.

کار کردن همش هم مسئله میزان پولش نیست, مسئله اینه که شما هم بیکار نباشین سرگرمین تو زندگی شادترین هم مستقلین شوهرتون نمیتونه هر زوری خواست با اهرم پول بهتون بگه هم خدایی نکرده یه وقت اتفاقای بدی افتاد بتونین روی پای خودتون وایسین. برای همین نظر شخصی من اینه که مسئله مهمیه. پولی که شوهر میده هم هرچقدر باشه پول شوهره و پول تو جیبیه هر اتفاقی بیفته میتونه اذیتتون کنه باهاش و در کل حس خوبی هم نداره پول خود آدم یه چیز دیگست.

اگر این مسائل براتون مهمه تا دیرتر نشده قاطعانه صحبت کنین و به نتیجه برسین نتیجه رو هم حتما و حتماااا جلوی بزرگترا ثبت محضری کنین.

شاید فک کنین زیاده رویه ولی ۱۰ سال دیگه میفهمین چقد زندگی جدیه.

عین .......... پشیمونم که موقع خواستگاری گفتم کار میکنم 

ول کن تو رو خدا بمون تو خونه خانومی کن کلافه ام خسته ام بچم هرروز اواره خونه اینو اونه با منت مادر مادرشوهر راهی که خودم انتخاب کردم و الان روزی 1000 بار خودمو لعت میکنم 

نکن خواهر

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
 کسی که تحصیل و حق شاغل بودن واسش مهمه از اول باید با کسی که طرز فکرش شبیه و نزدیک بهت هست ازدو ...

عزیزم به اجبار بود ازدواجم. ولی بعدش خودم قبول کردم 

الان میگه درست بخون اما کار ببینم چی میشه بعدا میگه 

2706