2737
2734

یکسره در حال لج و گریه و جیغ .جیغ که میگم جیغای,بنفش که کبود میشه کلی از موضعش کوتاه نمیاد مجبورم میکنه دوتا با دست بزنم پشتش خودم اعصابم خورده ولی یه ذره حساب نمیبره دوسال و ۵ ماهشه

آره بابا دختر منم خیلی اذبت میکرد الان خیلی خوب شده.بعد کرونا بزارش مهدکودک خیلی موثره تو رفتارش

قصدم همینه ۳ سالکی بزارمش دخترت الان چند سالشه?اونم بد لج بود کوتاه نمیامد?کی درست شد?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قصدم همینه ۳ سالکی بزارمش دخترت الان چند سالشه?اونم بد لج بود کوتاه نمیامد?کی درست شد?

اتقد بد بود که عروسیه برادرشوهرم دوساعت بیشتر نرفتم خودمم هشت ماهه باردار بودم اونم همش بغلم بود دیدم همه دارن اذیت میشن رفتم خونه.الان ۵سالشه رفت مهدکودک از این رو به اون رو شد

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم
2731
اتقد بد بود که عروسیه برادرشوهرم دوساعت بیشتر نرفتم خودمم هشت ماهه باردار بودم اونم همش بغلم بود دید ...

توروخدا?چ ریسکی کردی دومیو حامله شدی من کابوسمه دومی .اینم خیلیی اذیتم.میکنه الان اصلا نمیتونم شب مهنونی جایی بخابیم چون نصفه شب پا میشه عر عررر مگه کوتاه میادددد انقد جیع میزنه ولی خونه خودمون بهتره ولی گاهی,پامیشه همون بساط 

توروخدا?چ ریسکی کردی دومیو حامله شدی من کابوسمه دومی .اینم خیلیی اذیتم.میکنه الان اصلا نمیتونم شب مه ...

وااای دختر من دیوونمون کرده بود همیشه سرش با شوهرم دعوا داشتیم.اتفاقا وقتی خواهرش بدنیا اومد کلا خوب شد

وااای دختر من دیوونمون کرده بود همیشه سرش با شوهرم دعوا داشتیم.اتفاقا وقتی خواهرش بدنیا اومد کلا خوب ...

منم همینطور اصلا از,زندگی زده شدم .میدونی میترسم دومی ام بدتر از,این دربیاد اللن دوستم بجه اولش بهتر بود دومی میگه بیجارمون کرده

دوتا بچه مثل هم نمیشن.واسه من فقط جنسیتشون مثل همدیگشت وگرنه زمین تا آسمون فرقشونه.باهاش مدارا کن یکم بزرگ تر بشه خیلی خوب میشه

2738
دوتا بچه مثل هم نمیشن.واسه من فقط جنسیتشون مثل همدیگشت وگرنه زمین تا آسمون فرقشونه.باهاش مدارا کن یک ...

امروز وقت دکتر اعصاب دارم برم یه دارویی بده من یکم اروم شم فقط