2733
2739
عنوان

بیاییدببینیدمشکل ارزوی من چیه؟

73 بازدید | 7 پست

من به خاطر نقص عضوهمیشه درحال تحقیرشدنم (سمعکی ام)همیشه مادرپدرم منو قبول نداشتن😔مدام درحال تحقیراز خانواده فامیل دوستان مدرسه همسایه ها غریبه ها دختر پسر بودم😔بعدش که ازدواج کردم بعدش شوهرم خانوادهش وفامیلاشون ..... ارزوم اینه برم یه کشوردیگه یاحداقل یه شهر دیگه اسم فامیلموعوض کنم یه شغلی جورکنم ویه خونه اجاره کنمو ولی تنهاباشم!!!!!رفتم مشاوره گفتم احساس افسردگی میکنم گفت نه تواصلاافسرده نیست توفقط یه ارزو داری مگه چیه! دوست دارم بی نشون بزارم برم جایی که از گذشتم خبر نداشته باشن(نقص داشتم توصورتم که باچندتاعمل برطرف شد) ازهمسر پدرمادرم خواهرام کلا ازدست همه برم یه جایی فقط!!!خیلی تنهام دوست دارم برم به نظرتون اشکالی داره !!؟؟؟من ۲۱سالمه از ۱۵سالگی همش این فکر توسرم بوده!!!هیچکس باورم نداره؟!!

عزیزم خیلی هاهمینو میخوان اما فرار نکن بجنگ عقب نکش

هرجا بری اسمون همه جا همینه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم هندی زبان عشق و ببین اونم ی دختر با نقص گفتاری خیلی میتونه کمکت کنه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728

قربونت برم اينو نقص نبين،  مطمئنم شخصيت و ظاهر زيبا و قشنگى دارى...سعى كن روى اعتماد به نفست كار كنى و يه هنرى چيزى ياد بگيرى كه باهاش كسب درامد كنى. استقلال مالى خيلى به اعتماد به نفست كمك ميكنه، منم برات دعا ميكنم حال دلت خوب باشه❤️

شبى كه ستارگانش را فراموش ميكند..

اگر پرده‌ی گوشت مشکلی نداشته باشه، با طب سنتی میتونی تا حد زیادی درمانش کنی. نقص نیست عزیزم. 

منم آرزو دارم که برم یه جای دور زندگی کنم، ولی خب فقط یه آرزوئه. البته شاید یه روز برم دنبالش. الآن شرایطش نیست. 

2738