2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن من استادم اینقدر تعریف میکرد ازم ولی منظوری نداشت

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
اوندفعه رفتم پیشش بهم گفت چقدر زیباتر شدی!حالا سن پدرمو داره..من گفتم شاید نظر پدرانه داره

بیخیال.. جدی نگیر

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2738

۱۰سال پیش یکی از استادام خوشگلم بود به چشم برادری ولی تو نخ من بود همه کلاس متوجه شدن که فقط منو نگاه میکنه 

دیگه اون ترم نرفتم کلاسشو ولی نمره سر کلاسیمو و عملیمو کامل داد 

دمش گرم

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
اوندفعه رفتم پیشش بهم گفت چقدر زیباتر شدی!حالا سن پدرمو داره..من گفتم شاید نظر پدرانه داره

اینم در نظر بگیر که هرچند استاد.. ممکنه برات خطرناک باشه. همیشه حریم خودتو حفظ کن

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2706